Niedawno fani wyłapali, że Tom Cruise jest nie do poznania, teraz przyszła pora na Victorię Beckham. "Wyglądasz sztucznie"

Victoria Beckham pojawiła się w show "Good Morning America". To, co przykuło największą uwagę widzów i internautów, to jej twarz. Wielu dostrzegło, że przesadziła z wypełniaczami.

Victoria Beckham we wtorek gościła w popularnym talk-show "Good Morning America", gdzie promowała swój nowy kosmetyk do policzków. Opowiedziała także o małżeństwie z Davidem Beckhamem oraz wsparciu, jakie daje jej rodzina. Po jej występie zawrzało na Twitterze. Internauci jednak zamiast na jej słowach skupili się na twarzy projektantki.

Zobacz wideo Uważają, że rodzina to siła

Victoria Beckham przesadziła z wypełniaczami?

Informacja o pojawieniu się Victorii znalazła się na oficjalnym profilu show na Twitterze. Od tego, co powiedziała m.in. o mężu i sekrecie ich udanego małżeństwa (uwielbiają się razem bawić i cieszą się ze swojego towarzystwa) znacznie częściej komentowane było to, jak wygląda 47-latka. Wielu uważa, że jej usta są źle powiększone i wyglądają nienaturalnie, a policzki zbyt naciągnięte.

Madonna, Donatella VersaceDonatella Versace jest ofiarą operacji plastycznych. Jak wyglądałaby bez nich?

Oto kilka przykładowych komentarzy:

Kiedyś była naturalnie piękna, teraz jest zbyt zrobiona.
Kocham Victorię, ale proszę, nie rób już nic więcej z ustami. To już za dużo.
Co się stało z jej twarzą? Przestań, proszę, kombinować z nią. Wyglądasz sztucznie - piszą wprost i bez ogródek.

Marta Żmuda-TrzebiatowskaSawicki krytyczny wobec słów Żmudy Trzebiatowskiej. Mówiła, że czuje się "jak kaleka"

Beckham już od dawna korzysta z usług chirurgów plastycznych i specjalistów od medycyny estetycznej. W czasie, gdy występowała w Spice Girls, zdecydowała się powiększyć piersi. Później tego żałowała, uważała, że były nienaturalnie duże w stosunku do jej figury. W 2009 roku pozbyła się ich:

Po prostu celebrujmy to, co mamy - apelowała wtedy.

Najwidoczniej jednak teraz zmieniła zdanie. Zresztą oceńcie sami:

Victoria Beckham to kolejna osoba z show-biznesu, której wygląd w ostatnim czasie wzbudził zainteresowanie. Podobnie było z Tomem Cruisem. Aktor pojawił się z synem Connorem na meczu baseballa ligi NLDS. Wyglądał inaczej niż zazwyczaj.

Więcej artykułów o gwiazdach znajdziesz na: Gazeta.pl.

Więcej o: