Donatella Versace jest ofiarą operacji plastycznych. Madonna desperacko chce zatrzymać czas. Jak wyglądałyby bez zabiegów?

Gwiazdy chętnie korzystają z zabiegów medycyny estetycznej. Niestety, niektóre przesadziły z ingerencją w wygląd i stały się ofiarami operacji plastycznych.

Jesteście ciekawi, jak prezentowałby się gwiazdy, gdyby nie korzystały z zabiegów medycyny estetycznej? Jeden z internautów wziął na warsztat zdjęcia z młodości takich gwiazd, jak Donatella Versace czy Madonna, by pokazać, jak prezentowałby się, gdyby nie trafiły pod noże chirurgów plastycznych.

Zobacz wideo MMadonna świętuje 62. urodziny na Jamajce

Więcej metamorfoz gwiazd znajdziecie w naszym boksie na Gazeta.pl.

Donatella Versace

Po śmierci wielkiego Gianniego Versace jego młodsza siostra przejęła stery modowego imperium. Pomimo ogromnego sukcesu, który osiągnęła w świecie mody, media głównie skupiały się na jej operacjach plastycznych. Słynna projektantka uwielbia poprawiać swój wygląd. Niestety, zbyt wiele zabiegów spowodowało, że twarz 66-latki nie prezentuje się najlepiej. Na poniższym zdjęciu możecie zobaczyć porównanie, jakby wyglądała, gdyby nie wykonała tylu zabiegów. 

Donatella VersaceDonatella Versace Screen: Instagram/@hidreley

Dolly Parton

Gwiazda muzyki country jest utożsamiana z poprawianiem urody za pomocą skalpela. Wokalistka podczas jednego z wywiadów przyznała, że nie przeszkadza jej wizja prezentowania się niczym "postać z kreskówki". Dolly za swoje zamiłowanie do zabiegów omal nie przypłaciła życiem. W 1992 roku trafiła na stół operacyjny, ponieważ implanty w biuście eksplodowały.

Dolly PartonDolly Parton Screen: Instagram/@hidreley

Mickey Rourke

69-letni aktor to kolejna ofiara licznych zabiegów medycyny estetycznej. Obecnie Mickey Rourke nie przypomina dawnego siebie. Aktor otwarcie przyznaje, że w dalszym ciągu będzie inwestować w kolejne zabiegi. Pomimo tego, że kiedyś uważany był za jednego z najpopularniejszych aktorów na świecie, w ostatnich latach mówi się głównie o jego wyglądzie i zmianach, jakie zaszły na jego twarzy.

Mickey RourkeMickey Rourke Screen: Instagram/@hidreley

Melanie Griffith

Dawniej Melanie uważana była za bardzo piękną kobietę. Niestety, liczne zabiegi spowodowały, że twarz aktorki całkowicie się zmieniła. Desperacka chęć zatrzymania upływającego czasu, a także problemy w życiu osobistym źle wpłynęły na kondycję psychiczną gwiazdy.

Melanie GriffithMelanie Griffith Screen: Instagram/@hidreley

Carla Bruni

Modelka oficjalnie nie przyznaje się do przeprowadzenia zabiegów. Jednak patrząc na jej zdjęcia, można odnieść wrażenie, że Carla przesadziła z botoksem, przez co jej twarz stała się napięta i opuchnięta. Podążanie za duchem czasu nie wyszło najlepiej 53-letniej supermodelce i piosenkarce.

Carla BruniCarla Bruni Screen: Instagram/@hidreley

Demi Moore

W wywiadzie udzielonym w 2007 roku aktorka twierdziła, że nigdy nie podda się żadnej operacji plastycznej, ponieważ nie jest to najlepsze wyjście, aby zapobiec upływowi czasu. Przez lata Demi była uważana, za jedną z najpiękniejszych aktorek. Niestety, obecnie twarz gwiazdy nie wygląda najlepiej, w sieci pojawiają się również komentarze, że jest ona przykładem nieudolnie wykonanych zabiegów.

Demi MooreDemi Moore Screen: Instagram/@hidreley

Cher

Cher również słynie z tego, że chętnie korzysta z operacyjnego poprawiana urody. Piosenkarka powiększyła biust, poprawiła nos, pośladki oraz wielokrotnie odsysała tłuszcz z brzucha. Usunęła także kilka żeber, aby mieć smuklejszą talię.

CherCher Screen: Instagram/@hidreley

Madonna

Madonna w sierpniu skończyła 63 lata. Gwiazda za wszelką cenę stara się zatrzymać upływający czas. Na instagramowym profilu @hidreley możemy zobaczyć, jakby wyglądałaby wokalistka, gdyby nie poddała się licznym zabiegom i operacjom. Fani wielokrotnie apelowali do gwiazdy, aby przestała ingerować w swój wygląd, ale piosenkarka nie może pogodzić się ze zmianami, które pojawiają się wraz z wiekiem.

MadonnaMadonna Screen: Instagram/@hidreley

Więcej o: