Zanim Radek Majdan zakochał się w Rozenek, był mężem Sylwii. Teraz ona jest cenioną projektantką i szczęśliwą mamą

Sylwia Majdan była pierwszą żoną Radosława Majdana. Piłkarz pozostaje z ekspartnerką w dobrych relacjach, a ta rozwija swój modowy biznes i jest szczęśliwą mamą.

O pierwszym małżeństwie Radosława nie wiemy zbyt wiele. Z Sylwią Majdan pobrał się w 1998 roku, ale ich związek nie był zbyt trwały, ponieważ już kilka lat później piłkarz zauroczył się początkującą skandalistką, Dodą. Po latach relację Sylwii i Radosława unormowały się do tego stopnia, że sportowiec wybrał się na imprezę modową organizowaną przez byłą partnerkę. Jesteście ciekawi, co słychać u Sylwii obecnie?

Zobacz wideo Radosław Majdan bawił się na after party po festiwalu w Sopocie

Ślub z Radosławem Majdanem

Para stanęła na ślubnym kobiercu 23 lata temu. Możemy śmiało uznać, że pan młody swoją złotą, połyskującą marynarką przyćmił nieco nowo poślubioną małżonkę. Panna młoda, która wówczas była laureatką tytułu Miss Publiczności Ziemi Zachodniopomorskiej, prezentowała się za to nadzwyczaj elegancko i stylowo. Nic zresztą dziwnego, już wtedy stawiała pierwsze kroki w branży modowej.

Sylwia Majdan, Radosław MajdanSylwia Majdan, Radosław Majdan agencja/East News

Radosław Majdan wspiera byłą żonę

Po latach para pozowała ponownie na imprezie modowej, której gwiazdą była Sylwia Majdan. Projektantka zaprosiła na pokaz byłego partnera, który zademonstrował, że pomimo rozwodu nadal wspiera karierę pierwszej żony.

Radosław Majdan, Sylwia MajdanRadosław Majdan, Sylwia Majdan ONS

Kariera Sylwii Majdan

Sylwia Majdan jest właścicielką firmy odzieżowej znanej pod jej imieniem i nazwiskiem. W ofercie marki możemy znaleźć zarówno odzież sportową, jak i zwiewne, kobiece sukienki. Projektantka chętnie udostępnia w sieci zdjęcia stworzonych przez nią ubrań.

Sylwia MajdanSylwia Majdan Instagram, @sylwiamajdan_private

Sylwia Majdan jest również mamą

W swoich mediach społecznościowych projektantka dzieli się również chętnie życiem prywatnym. Majdan jest mamą Vincenta. Ogromną pasją chłopca jest tenis, na zdjęciach widzimy również, że syn Sylwii kocha zwierzęta.

Sylwia Majdan z synemSylwia Majdan z synem Instagram, @sylviamajdan_private

Była żona Majdana jest właścicielką uroczego pieska

Wiele radości dostarcza projektantce również jej pupil, Leonard. Piesek jest rzeczywiście niezwykle uroczą, białą kulką, dodatkowo fotogeniczną. Święta, jak Dzień Psa, są więc kolejną okazją na dodanie rozkosznego zdjęcia z pupilem.

Sylwia Majdan z psemSylwia Majdan z psem Instagram, @sylviamajdan_private

Sylwia Majdan kocha Hiszpanię

Sylwia Majdan jest również ogromną pasjonatką podróży. Jak przyznała na Instagramie, jej ukochanym miejscem jest południe Hiszpanii. Projektantka wraz z synem stara się spędzać tam urlop co najmniej raz w roku.

Sylwia MajdanSylwia Majdan Instagram, @sylviamajdan_private

Pamiętacie jeszcze pierwszą żonę "Pysiuli"?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.