Małgorzata Rozenek przeprowadza się do willi pod Warszawą. Wiadomo, jak będzie wyglądał dom i kiedy w nim zamieszka

Obecny dom Małgorzaty Rozenek i Radosława Majdana okazał się zbyt mały dla całej rodziny. Dlatego powstanie nowy, w którym każdy z domowników znajdzie przestrzeń dla siebie. Kiedy przeprowadzka?

Wiadomo, że Małgorzata Rozenek i jej rodzina opuszczą dom, w którym obecnie mieszkają i przeniosą się do znacznie większego lokum. Od jakiegoś czasu była jednak cisza na temat przeprowadzki. Celebrytka zdradziła, na jakim jest etapie.

Małgorzata RozenekRozenek narzeka na pogodę. "Nic, tylko jeść". Internautka zarzuciła jej promocję głodowania

Zobacz wideo Małgorzata Rozenek buduje dom. Szelągowska urządzi jej wnętrza? "Bardzo ją cenię"

Małgorzata Rozenek ma w planach przeprowadzkę do nowego domu. Zdradziła, kiedy to się stanie

Celebrytka chętnie i regularnie chwali się zdjęciami ze swojego domu. Z fotografii można wnioskować, że jest to spora przestrzeń, jednak jak się okazuje, dla pięcioosobowej rodziny i psów, jest za mała. W nowym domu, który powstanie pod Warszawą, a dokładniej w Konstancinie, pomieści całą rodzinę. Oprócz tego, że każdy z mieszkańców będzie mieć własny pokój, to do dyspozycji będą także inne pomieszczenia.

W nowym domu pojawi się także salon gier, sypialnia dla gości czy pokój dla pomocy domowej. Nie zabraknie oczywiście garderoby, która pomieści wszystkie ubrania i dodatki Małgorzaty. W cieplejsze dni domownicy będą mogli skorzystać także z ogrodu, a w tym na pewno będą mogli spokojnie odpocząć, bo dom ma znajdować się na działce tuż przy lesie. 

To kiedy przeprowadzka? Małgorzata Rozenek w jednym z ostatnich wywiadów przyznała, że dopiero za kilka miesięcy ruszy budowa.

Ruszamy w marcu. (...) Ja czuję, że wszystkie wyzwania, które do tej pory mnie czekały, tak naprawdę dopiero teraz będą się realizować - wyznała w rozmowie z portalem Jastrząb Post.

Już kilka miesięcy temu w rozmowie z Plotkiem powiedziała o szczegółach budowy. Wyjaśniła, że w przeciwieństwie do Mariny Łuczenko-Szczęsnej nie będzie mieć w domu windy. Dla niej najważniejszy jest komfort całej rodziny.

Windy nie będzie, może dlatego że dysponujemy innymi budżetami, Będzie to normalny, jednorodzinny dom. Będzie komfortowo dla rodziny, nasza Pani Bożenka będzie miała miejsce dla siebie. Będzie skromnie, ale czysto - powiedziała w rozmowie z naszym reporterem.

ZOBACZ: Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan z rodziną oglądają posiadłość wartą 1,5 mln złotych. Dom jest śliczny!

Małgorzata Rozenek przyznała, że choć budowa jeszcze nie ruszyła, to ona ma już wszystko zaplanowane i doskonale wie, jakie chce mieć zasłony czy też nawet poduszki!

Wiem dokładnie, jakie będą zasłony, poduszki. Wszystko ma w głowie ułożone. (...) mam swoją architektkę wnętrz - kogoś, kto się idealnie wpisuje w styl domu, który ja chcę mieć. Nawet zaśmiała się, jak jej wysłałam wizualizacje oraz pomysły dotyczące każdego pomieszczenia. Ona mówi: Słuchaj, po co architekt, skoro ty wszystko masz opracowane? - dodała.

Wygląda na to, że do przeprowadzki jeszcze jest trochę czasu. Jesteście ciekawi, jak urządzi swoje nowe lokum?

Małgorzata RozenekHenryk zaskakuje fanów Rozenek każdego dnia. Gwiazda pokazała właśnie jego ulubioną zabawę

Więcej o: