Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan z rodziną oglądają posiadłość wartą 1,5 mln złotych. Dom jest śliczny!

Paparazzi przyłapali Małgorzatę Rozenek i Radosława Majdana z synami w okolicy działki pod Warszawą. Są już biedniejsi o 1,5 mln złotych?

Pod koniec 2020 roku Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan potwierdzili mediom, że przygotowują się do przeprowadzki. Rodzina gwiazdorskiej pary powiększyła się minionego czerwca, w związku z czym potrzebuje większego lokum. "Super Express" donosił, że celebrytce marzy się wielka działka pod Warszawą warta 1,5 miliona złotych.

Niedawno najpierw sami, a potem z całą rodziną zawitali do modnego podwarszawskiego miasteczka, gdzie w willowej dzielnicy oglądali działkę, która mogła mieć ponad 3 tys. mkw. Jej wartość może wynosić 1,5 mln zł.

Rodzina Rozenek-Majdan najwyraźniej znalazła wymarzone miejsce do życia, bowiem paparazzi po raz kolejny przyłapali ich w okolicy opisywanej przez tabloid działki.

Zobacz wideo Małgorzaty Rozenek tłumaczy się z nowej reklamy

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan z dziećmi odwiedzają przyszłe mieszkanie

Jak już dał do zrozumienia informator "Super Expressu", działka zlokalizowana jest na warszawskim Wilanowie. Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan po raz kolejny odwiedzili przyszłe miejsce zamieszkania. Towarzyszyli im synowie. Pomimo ponurej aury, rodzina była bardzo zadowolona. 

Małgorzata Rozenek z rodziną oglądają nowy domMałgorzata Rozenek z rodziną oglądają nowy dom Plotek Exclusive

Uwagę przykuwa nie tylko pokaźnych rozmiarów działka (ok. 3 tys. mkw) ale również posiadłość. Biały dom jest naprawdę duży i na pierwszy rzut oka nie wymaga większego remontu na zewnątrz. Budynek jest zadbany i ogrodzony wysokim murem. Wokół jest mnóstwo zieleni, co z pewnością było dodatkowym plusem na rzecz kupna działki.

Małgorzata Rozenek z rodziną oglądają nowy domMałgorzata Rozenek z rodziną oglądają nowy dom Plotek Exclusive

Z pewnością sami zainteresowani niedługo zaczną relacjonować w sieci wizyty z tego miejsca. Myślicie, że Małgorzata Rozenek już zaplanowała remont wnętrz domu?

Małgorzata RozenekMałgorzata Rozenek zachęca do zakupu srebrnego płaszcza za 900 złotych. "Folia spożywcza"

Przypomnijmy, aktualnie pięcioosobowa rodzina mieszka w apartamencie na warszawskiej Sadybie.

Więcej o: