Marianna Schreiber żali się na braki w garderobie. "Całe lato chodzę w jednych butach"

Marianna Schreiber w dalszym ciągu mocno emocjonuje się swoją pierwszą ścianką. Po występie w "Top Model", żona ministra pojawiła się na gali otwarcia 12. edycji LGBT Film Festival. Na tę okazję wybrała odważną stylizację, z której postanowiła się wytłumaczyć. Przyznała, że fani będą często widywać ją w tych samych zestawach.

Marianna Schreiber po krótkim występie w "Top Model", w którym napomknęła że jest żoną ministra blisko współpracującego z premierem Mateuszem Morawieckim, korzysta z chwili sławy. Ma już za sobą pierwsze, publiczne wyjście. W minisukience z głębokim dekoltem gościła na LGBT Film Festival w Warszawie. Na InstaStory wyjaśniła fanom, że często będzie występować w tych samych ubraniach, a wszystko przez to, że jej szafa świeci pustkami. 

Zobacz: Marianna Schreiber na LGBT Film Festival. Kto by się spodziewał. Żona posła PiS-u w odważnej sukience

Zobacz wideo Marianna Schreiber tłumaczy się z udziału w "Top Model". Oburzyła ją reakcja mediów

Marianna Schreiber żali się, że ma mało ubrań w szafie 

Marianna Schreiber zadebiutowała na ściance na LGBT Film Festival. Jej udział w takim wydarzeniu zaskoczył obserwatorów niedoszłej modelki. Trzy lata temu na Twitterze opublikowała zdjęcie dziewczyny, która na kolanach trzymała tęczową torbę. Żona ministra skomentowała fotografię za pomocą homofobicznych słów, z czego już się wytłumaczyła. Wewnętrznie odmieniona chętnie pozowała do zdjęć na wydarzeniu. 

Na InstaStory postanowiła wyjaśnić, dlaczego w krótkim odstępie czasu pojawiła się w tej samej sukience na różnych wydarzeniach. Marianna przyznała, że w swojej szafie ma kilka sukienek, dwa  kostiumy kąpielowe i jedną parę butów na lato. Schreiber dodała, że nie ma funduszy na obszerną garderobę i naprzemiennie nosi rzeczy ze swojej szafy. 

Odpowiadając na wiadomości dotyczące ubrań: Tak, mam tylko kilka sukienek i chodzę w nich na zmianę. Mam dwa stroje kąpielowe i zakładam je naprzemiennie, gdy idę na basen. Całe lato chodzę w jednych butach, a nie dziesięciu parach. Nie stać mnie na to, by każdego dnia przez 365 dni w roku mieć inne ubranie i moje ubrania będą się powtarzać często - napisała Schreiber.

Marianna Schreiber żali się, że ma mało ubrań w szafieMarianna Schreiber żali się, że ma mało ubrań w szafie Fot. Instagram/ marysiaschreiber

Tak skromna garderoba żony ministra Schreibera może dziwić. Tym bardziej że nie tak dawno temu media rozpisywały się o kolejnych podwyżkach dla posłów i ministrów Prawa i Sprawiedliwości. Ze względu na ochłodzenie pogody mamy nadzieję, że Marianna ma w szafie jedną parę cieplejszych butów. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.