Marianna Schreiber żali się na braki w garderobie. "Całe lato chodzę w jednych butach"

Marianna Schreiber w dalszym ciągu mocno emocjonuje się swoją pierwszą ścianką. Po występie w "Top Model", żona ministra pojawiła się na gali otwarcia 12. edycji LGBT Film Festival. Na tę okazję wybrała odważną stylizację, z której postanowiła się wytłumaczyć. Przyznała, że fani będą często widywać ją w tych samych zestawach.

Marianna Schreiber po krótkim występie w "Top Model", w którym napomknęła że jest żoną ministra blisko współpracującego z premierem Mateuszem Morawieckim, korzysta z chwili sławy. Ma już za sobą pierwsze, publiczne wyjście. W minisukience z głębokim dekoltem gościła na LGBT Film Festival w Warszawie. Na InstaStory wyjaśniła fanom, że często będzie występować w tych samych ubraniach, a wszystko przez to, że jej szafa świeci pustkami. 

Zobacz: Marianna Schreiber na LGBT Film Festival. Kto by się spodziewał. Żona posła PiS-u w odważnej sukience

Zobacz wideo Marianna Schreiber tłumaczy się z udziału w "Top Model". Oburzyła ją reakcja mediów

Artur Barciś, Paulina BiernatBarciś o udziale w "TzG". Padły mocne słowa. "Jakby ktoś napluł mi w twarz"

Marianna Schreiber żali się, że ma mało ubrań w szafie 

Marianna Schreiber zadebiutowała na ściance na LGBT Film Festival. Jej udział w takim wydarzeniu zaskoczył obserwatorów niedoszłej modelki. Trzy lata temu na Twitterze opublikowała zdjęcie dziewczyny, która na kolanach trzymała tęczową torbę. Żona ministra skomentowała fotografię za pomocą homofobicznych słów, z czego już się wytłumaczyła. Wewnętrznie odmieniona chętnie pozowała do zdjęć na wydarzeniu. 

Na InstaStory postanowiła wyjaśnić, dlaczego w krótkim odstępie czasu pojawiła się w tej samej sukience na różnych wydarzeniach. Marianna przyznała, że w swojej szafie ma kilka sukienek, dwa  kostiumy kąpielowe i jedną parę butów na lato. Schreiber dodała, że nie ma funduszy na obszerną garderobę i naprzemiennie nosi rzeczy ze swojej szafy. 

Odpowiadając na wiadomości dotyczące ubrań: Tak, mam tylko kilka sukienek i chodzę w nich na zmianę. Mam dwa stroje kąpielowe i zakładam je naprzemiennie, gdy idę na basen. Całe lato chodzę w jednych butach, a nie dziesięciu parach. Nie stać mnie na to, by każdego dnia przez 365 dni w roku mieć inne ubranie i moje ubrania będą się powtarzać często - napisała Schreiber.

Marianna Schreiber żali się, że ma mało ubrań w szafieMarianna Schreiber żali się, że ma mało ubrań w szafie Fot. Instagram/ marysiaschreiber

Dorota Wellman krytykuje gwiazdy ujawniające prywatność na InstagramieDorota Wellman zażenowana zachowaniem gwiazd. Oberwało się Herbuś

Tak skromna garderoba żony ministra Schreibera może dziwić. Tym bardziej że nie tak dawno temu media rozpisywały się o kolejnych podwyżkach dla posłów i ministrów Prawa i Sprawiedliwości. Ze względu na ochłodzenie pogody mamy nadzieję, że Marianna ma w szafie jedną parę cieplejszych butów. 

Więcej o: