Marianna Schreiber odpowiada na pytania o wiek: Wiem, że dla niektórych wyglądam na 50 lat

Marianna Schreiber odniosła się do komentarzy na temat swojego wieku. Żona polityka PiS-u poprosiła obserwatorów, aby uwierzyli, że ma 28 lat.

W trzecim odcinku "Top Model" z programem pożegnała się Marianna Schreiber. Pomimo ogromnego rozgłosu w mediach, żona ministra PiS-u nie zaklasyfikowała się do dalszych zmagań o wygraną. Mimo tego przyszła doktorantka pedagogiki nie ma zamiaru się poddawać i od razu zapowiedziała, że "jej pięć minut dopiero się zaczyna". Niedoszła modelka działa głównie na Instagramie, gdzie m.in. komunikuje się z obserwatorami, wywołuje do tablicy Strajk Kobiet, komentuje wytropione w internecie newsy na swój temat czy pokazuje swoje stylizacje. Niedawno odniosła się również do spekulacji na temat wieku. 

Anna Lewandowska, Robert LewandowskiAnna Lewandowska wywija na parkiecie z "Lewym". Ale ruchy!

Zobacz wideo Marianna Schreiber tłumaczy się z udziału w "Top Model". Oburzyła ją reakcja mediów

Marianna Schreiber odpowiada na pytania o wiek

Schreiber nagrała relacje, w której odpowiada na pytanie internautki dotyczące jej metryki. Żona ministra poprosiła obserwatorów, aby uwierzyli, że ma 28 lat. 

Kochani moi, ja wiem, że dla niektórych z was wyglądam na 40 albo nawet na 50, ale ja naprawdę mam 28 lat. No uwierzcie mi, proszę - wyznała Schreiber w relacji na InstaStories.

Wielu z internautów zarzuciło Schreiber, że w programie TVN-u wyglądała... staro. 28-latka wyznała, że to przez opaleniznę, której nabrała dość szybko ze względu na leki, które przyjmuje.

W programie moja skóra była spalona od słońca (między innymi przez leki, które przyspieszają reakcje skóry na słońce - mimo że smarowałam się filtrem non stop). Jak wiemy, opalenizna mocno postarza wygląd. Na szczęście już mi przeszło.

Dzieci Rafała MaślakaDzieci Rafała Maślaka otrzymują groźby śmierci! Wszystko pokazała "przerażona" mama

Osoby związane z show-biznesem nierzadko muszą "tłumaczyć się" ze swojego wieku. Dobrym przykładem jest Małgorzata Rozenek-Majdan, która od lat stara się przekonać niedowiarków do swojej metryki, sugerujących, że ma dziesięć lat więcej, niż w rzeczywistości. Uważamy, że nie ma żadnego znaczenia, ile kto ma lat.

Więcej o: