Anna Lewandowska wywija na parkiecie z "Lewym". Ale ruchy! Ujawniła, że właśnie taniec sprawia jej największą frajdę

Anna Lewandowska to nie tylko utalentowana sportsmenka, ale i... tancerka. "Lewa" ma niezłe wyczucie rytmu, co właśnie udowodniła na Instagramie.

Anna Lewandowska zorganizowała Q&A na Instagramie. Trenerka ceni sobie taką formę kontaktu z fanami, regularnie ją praktykując. Chętnie odpowiada na pytania swoich wielbicieli, ujawniając wiele szczegółów z życia prywatnego. Tym razem została zapytana, co sprawia jej największą frajdę. Odpowiedziała, publikując nagranie.

Zobacz wideo Co za ruchy!

Przeczytaj także: Anna Lewandowska imprezuje w górach, a Robert? Udowodnił, że przykładny z niego tata

Anna LewandowskaAnna Lewandowska chwali się nagrodą "Liderki biznesu"

Zobacz wideo Anna Lewandowska relacjonowała swoje urodziny na Instagramie. Przyjaciele sprawili jej niesamowitą niespodziankę

Polecamy również: Anna Lewandowska miała chwilę tylko dla siebie. Pokazała, jak się relaksowała. "Ten moment, kiedy tata zabrał dzieci"

Anna Lewandowska wywija na parkiecie z "Lewym". Ale ruchy!

Nagranie, które wrzuciła trenerka, nie pozostawia wątpliwości. To nie ostry trening czy gotowanie bezglutenowych posiłków sprawiają Annie Lewandowskiej największą frajdę, a... taniec. Na krótkim wideo, które trafiło na jej InstaStories, Lewa wywija z mężem na parkiecie w rytm utworu "Loco Contigo".

Anna i Robert LewandowscyAnna i Robert Lewandowscy instagram.com/annalewandowskahpba

 

Przeczytaj także: Na zdjęciach widać, w jakich emocjach Anna Lewandowska kibicowała na meczu. Takiej trenerki jeszcze nie widzieliśmy!

Trzeba przyznać, że Anna i Robert Lewandowscy tworzą udaną relację również na parkiecie. Oboje czują rytm i zgrywają się z ruchami. Miło się na nich patrzy! Kto wie, być może to nagranie obejrzą producenci "Tańca z Gwiazdami" i zaproszą Annę i Roberta do udziału w show? Chcielibyście ich tam zobaczyć? Można podejrzewać, że oglądalność poszybowałyby w górę.

 Polecamy również: Anna Lewandowska kończy 33 lata. Pamiętacie, jak wyglądała kiedyś? Dziś ma jasne włosy, jednak w przeszłości bywało różnie

Więcej o: