Marianna Schreiber na LGBT Film Festival. Kto by się spodziewał. Żona posła PiS-u w odważnej sukience

Marianna Schreiber próbuje podbić show-biznesowe imprezy. W piątek pojawiła się na gali otwarcia 12. edycji LGBT Film Festival.

Udział Marianny Schreiber w programie "Top Model" wywołał niemałe zamieszanie. Mimo że odpadła już w trzecim odcinku, to postanowiła maksymalnie wykorzystać swoje pięć minut. Prężnie działa w mediach społecznościowych, a teraz pojawiła się na swojej pierwszej ściance. Co na to mąż?

Zobacz wideo Marianna Schreiber tłumaczy się z udziału w "Top Model". Oburzyła ją reakcja mediów

Schreiber bryluje na festiwalu LGBT. Żona ministra włożyła odważną kreację

W piątek Marianna Schreiber była gościem LGBT Film Festival w Warszawie, na którym pojawiła się z koleżanką. Impreza odbywa się co roku i jest największym wydarzeniem kina LGBT w Polsce.

Powiedziałam się za wspieraniem ludzi. Nie jestem osobą, która nie szanuje osób LGBT. Będzie ze mną koleżanka z "Top Model" Sophia Mokhar oraz mój fotograf. Zarówno ja jestem otwarta na wsparcie osób LGBT, jak i mam nadzieję osoby te na mnie. Hejt należy przerwać - "twierdziła" w rozmowie z PAP Life przed rozpoczęciem festiwalu.

Żona posła PiS, Łukasza Schreibera, założyła tego wieczoru bladoczerwoną minisukienkę z głębokim dekoltem oraz wycięciem na brzuchu. Odważną stylizację uzupełniła srebrnymi sandałami oraz błyszczącą torebką. Na dodatek wyróżniała się z tłumu oryginalną fryzurą, czyli bokserskimi warkoczami, na którą często stawiają celebrytki. 

12 edycja LGBT Film Festival12 edycja LGBT Film Festival KAPiF.pl

Udział Schreiber w festiwalu nie dziwiłby nikogo, gdyby nie historia z przeszłości, która postawiła aspirującą modelkę w złym świetle. W 2018 r. opublikowała na Twitterze zdjęcie dziewczyny w autobusie, która na kolanach trzymała tęczową torebkę. Wówczas żona ministra skomentowała fotografię w ostrych słowach: Won z mojego miasta. Myślicie, że poglądy celebrytki zmieniły się od tamtego czasu? Wątpimy.

Zdjęcia z imprezy zobaczycie w galerii nad tekstem.

Kim jest Marianna Schreiber?

W programie "Top Model" Marianna Schreiber przedstawiła się jako magister pedagogiki, przyszła doktorantka oraz nauczyciel-terapeuta. Wspomniała, że pochodzi z biednej rodziny i mimo że zawsze marzyła o robieniu kariery w modelingu, musiała się uczyć, żeby coś osiągnąć. W show wzięła udział bez wiedzy męża. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.