"Top Model". Wiemy, kto zamieszka w domu modelek i modeli. Wyrzucili uczestniczkę ze srebrnym biletem. "The best sezon!"

Trzeci odcinek dziesiątej edycji "Top Model" przeszedł do historii. Kto przetrwał bootcamp?

To już druga edycja "Top Model", która realizowana jest w trakcie trwania pandemii. Wstępne castingi odbyły się online, a jurorzy zaprosili na spotkania twarzą w twarz tylko wybranych. W trzecim odcinku poznaliśmy tych, którzy przez najbliższe tygodnie będą walczyć o przetrwanie w domu modelek i modeli. Kto ma szansę na zwycięstwo dziesiątego sezonu "Top Model"?

Zobacz wideo Karolina Pisarek poróżniła się z Joanną Krupą. Spotykały się w "Top Model". "Byłam zaskoczona"

"Top Model". Wiemy, kto zamieszka w domu modelek i modeli. Wyrzucili modelkę ze srebrnym biletem. "The best sezon!"

Tegoroczny bootcamp, podobnie jak poprzednie, nie należał do najłatwiejszych. Sporym utrudnieniem dla części uczestników były zwierzęta, z którymi musieli pozować. Zadaniu nie podołała Marianna Schreiber, która mimo szumu, jaki wywołała, pojawiając się na castingu show, odpadła. Inny los czekał natomiast: Julię Sobczyńską (23 lata), Kacpra Jasińskiego (20 lat), Bartka Klocha (23 lata), Mikołaja Krawieckiego (22 lata), Wiktorię Pawliszewską (25 lat), Sophię Mokhar (25 lat), Kacpra Orenkiewicza (20 lat), Łukasz Wasilewskiego (21 lat), Arka Pydycha (26 lat), Nicole Akonchong oraz Dominikę Wysocką (20 lat). 

Wszyscy wyżej wymienieni okazali się szczęśliwcami i już za tydzień będziemy śledzić ich zmagania w pięknej willi modeli i modelek.

 

Macie już swoich faworytów? Jak myślicie, kto wygra dziesiątą edycję "Top Model"?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.