Gwiazdy na pokazie mody Gomez. Sablewska w oversize'owym garniturze. Suknia Sykut-Jeżyny najbardziej elegancka

W piątek wieczorem odbył się pokaz mody internetowego domu mody Gomez. Na wydarzeniu pojawiło się wiele gwiazd, które chętnie prezentowały swoje stylizacje.

17 września sklep internetowy Gomez, który w swojej ofercie posiada ubrania i dodatki luksusowych marek, zorganizował pokaz mody. Polskie gwiazdy tłumnie pojawiły się na wydarzeniu i przy okazji zaprezentowały swoje wieczorowe stylizacje. Wśród nich były m.in. Maja Sablewska, Angelika Mucha, Natasza Urbańska i Klaudia El Dursi. Jak wypadły na ściance?

Śmietanka gwiazd na pokazie mody Gomez. Sablewska w oversizowym garniturze. Suknia Sykut-Jeżyny najbardziej elegancka

Mimo niesprzyjającej pogody za oknem Angelika Mucha postawiła na bardzo letnią stylizację. Krótka, marszczona sukienka w odcieniach brązu pięknie podkreśliła jej wyraźną opaleniznę. Kreację połączyła z torebką od Balenciagi i neonowymi szpilkami. Mamy nadzieję, że nie zmarła!

Angelika MuchaAngelika Mucha AKPA mat. prasowe

Maja Sablewska zdecydowanie miała na uwadze to, co działo się za oknem. Na wydarzeniu pojawiła się w białym, oversize'owym garniturze. Pod marynarką znalazła się koszula z falbaną w odcieniach błękitu. Jeśli chodzi o dodatki, to postawiła na dobrze sprawdzoną klasykę - czarne szpilki i pikowaną torebkę w tym samym kolorze.

Maja SablewskaMaja Sablewska AKPA mat. prasowe

Paulina Sykut-Jeżyna prezentowała się za to bardzo elegancko. Czarna suknia ciągnęła się po ziemi i - co jest rzadko spotykane na czerwonych dywanach - miała długie rękawy. Głębokie rozcięcie na udzie i nietypowy dekolt przełamały jej ciężką zabudowę. Pas na talii podkreślił delikatną sylwetkę prezenterki. Sykut-Jeżyna zrezygnowała z dodatków, w tym biżuterii.

Paulina Sykut-JeżynaPaulina Sykut-Jeżyna AKPA mat. prasowe

Na ściance pojawiły się również Klaudia El Dursi, Anna Wendzikowska i Olfaktoria. Więcej zdjęć zobaczycie w naszej galerii.

Która ze stylizacji przypadła wam najbardziej do gustu?

Więcej o: