Fani "Przyjaciół" będą zawiedzeni po słowach Jennifer Aniston. Miała być wielka miłość, ale to jednak nie ten przypadek

David Schwimmer jeszcze niedawno mówił o chemii między nim i Jennifer Aniston na planie "Przyjaciół". Ostatnie słowa aktorki mogą jednak zasmucić fanów serialu.

David Schwimmer i Jennifer Aniston przez lata wcieli się w Rossa i Rachel w serialu "Przyjaciele". Jako para schodzili się i rozstawali, a ich związkowi kibicowało sporo fanów produkcji. Nic więc dziwnego, że rewelacja aktora na temat ich podkochiwania się w sobie na planie zelektryzowała wiele osób. Po latach pojawiły się plotki o ich romansie. Co na to aktorka?

Zobacz wideo Jennifer Aniston swoim pierwszym postem rozbiła Insagrama. Teraz rozbija... telefon

Laura i Karol ze 'Ślubu od pierwszego wejrzenia'Karol z "ŚOPW" żegna się z mieszkaniem. Fani zachwyceni piękną kuchnią

Jennifer Aniston odniosła się do doniesień o romansie z Davidem Schwimmerem

O chemii, która narodziła się między dwójką aktorów, Schwimmer wspomniał w specjalnym odcinku "Przyjaciół". Okazało się wtedy, że koleżanka z planu odwzajemniała jego uczucia, ale oboje nigdy nie zdecydowali się przekroczyć pewnych granic. Chodziło o ich związki. Niektórzy fani serialu bardzo żałowali obojga aktorów. W mediach natomiast pojawiły się doniesienia o tym, że rzekomo zeszli się ze sobą po latach. Przedstawiciele Aniston i Schwimmer zaprzeczali wszystkiemu. Teraz natomiast aktorka w jednym z wywiadów dla ET wyśmiała wszystkie plotki.

To było szaleństwo. Właściwie nie mogłam w to uwierzyć. Serio? To mój brat - powiedział.

Wykazała jednak zrozumienie wobec tych pogłosek. Stwierdziła, że to pokazuje, jak dużo jest w ludziach nadziei na urzeczywistnienie się ich marzeń.

Hailey i Justin Bieber w kreacjach wieczorowychMet Gala 2021. Hailey Bieber postawiła na ponadczasową klasykę. A Justin?

Nie ma więc co liczyć na to, że nagle usłyszymy oficjalne nowiny o tym, że Jennifer Aniston i David Schwimmer są parą. Niemniej jednak wiele związków gwiazd narodziło się na planach różnych produkcji. Wystarczy chociażby wspomnieć o Tamarze Arciuch i Bartku Kasprzykowskim czy Angelinie Jolie i Bradzie Picie, chociaż akurat ich relacja nie przetrwała próby czasu i nie była miła dla Aniston, z którą rozwiódł się aktor.

Więcej o: