Angelina Jolie i Brad Pitt pokazali, że można. W związkach z planu filmowego jest i polski wątek

Miłość może nas spotkać w najmniej oczekiwanym miejscu i momencie. Niektóre gwiazdy odnalazły swoje drugie połówki podczas pracy na planie filmowym. Część z tych relacji przetrwała do dziś.

Zendaya i Tom Holland

Para po raz pierwszy spotkała się na planie zdjęciowym do filmu "Spider-Man: Homecoming", w którym to oboje grali główne role. Podczas gdy ich bohaterowie wyznawali sobie miłość na ekranie, między aktorami również zaczęło rodzić się uczucie. Jednak pytani o swoją relację, najczęściej udzielali nieco wymijających, żartobliwych odpowiedzi. Domysły fanów potwierdziły się niedawno, gdy przyłapano na pocałunku podczas wspólnej przejażdżki. 

ONSONS ONS

Zobacz wideo Andrzej Piaseczny ma chłopaka? „Nie chcę niczego ukrywać"

Blake Lively i Ryan Reynolds

Para poznała się na planie filmu "Zielona latarnia". Początkowo łączyła ich wyłącznie przyjaźń, jednak później bardzo się do siebie zbliżyli. W 2012 roku wzięli ślub, a dziś wspólnie wychowują trzy córki. 

ONSONS ONS

Angelina Jolie i Brad Pitt

Chociaż miłość tych dwojga nie przetrwała próby czasu, a byli małżonkowie toczą ze sobą zajadłą walkę, to jednak bez wątpienia byli oni jedną z najgłośniejszych par w Hollywood. Angelina Jolie i Brad Pitt spotkali się podczas kręcenia "Pan i Pani Smith" w 2003 roku. Wówczas aktor był jeszcze związany z Jennifer Aniston. Plotki o romansie koleżeństwa z planu potwierdziły się w 2005 roku, gdy Angelina Jolie wyznała, że spodziewa się dziecka. Aktorka i Pitt rozwiedli się w 2019 roku i do dziś nie mogą dojść do porozumienia w kwestii opieki nad dziećmi. 

ONSONS ONS

Tamara Arciuch i Bartek Kasprzykowski

Para poznała się w 2007 roku podczas pracy na planie serialu "Halo Hans!". Plotki o ich romansie zaczęły pojawiać się jeszcze wtedy, gdy obydwoje byli w poprzednich związkach. Ostatecznie zarówno Tamara Arciuch, jak i Bartek Kasprzykowski podjęli decyzje o rozwodzie i rozpoczęciu wspólnego życia. W 2009 roku para przywitała na świecie syna Michała. W 2016 roku na świat przyszła ich córka Nadia. 

ONSONS ONS

Maja Ostaszewska i Michał Englert

Para poznała się w 2005 roku na planie filmu "Solidarność, Solidarność". Maja Ostaszewska grała w nim jedną z głównych ról, a Michał Englert był operatorem. Zakochali się w sobie, chociaż oboje mieli już za sobą nieudane związki. Podkreślają, że uczucie które ich spotkało jest szczere i dojrzałe właśnie dzięki bagażowi życiowych doświadczeń. 

ONSONS ONS
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.