18+
Uwaga!

Ta strona zawiera treści przeznaczone wyłącznie
dla osób dorosłych

Mam co najmniej 18 lat. Chcę wejść
Nie mam jeszcze 18 lat. Wychodzę

Na koncercie Sobla mężczyzna wtargnął na scenę. Skandaliczne zachowanie rapera. "Zawijaj mi stąd pe*ale j***ny"

Sobel w minioną sobotę grał koncert w Krakowie. Podczas wydarzenia doszło do skandalicznej sytuacji, a zachowanie rapera jest krytykowane.

Sobel to młody raper, którego utwór "Fiołkowe pole" zajmuje wysokie miejsca na radiowych listach przebojów. W sobotę grał koncert w Krakowie, a do sieci trafiło nagranie z zajścia, do jakiego doszło. W pewnym momencie mężczyzna wtargnął na scenę, przechytrzając ochronę. Według relacji świadków, którzy opisują dane zdarzenie na forach, mężczyzna był spokojny i jedynie bujał się w rytm muzyki. W pewnym momencie jednak objął muzyka. Całość została uwieczniona na nagraniu.

Zobacz wideo Musiało boleć

Sobel zwyzywał mężczyznę, który wtargnął na scenę

Szymon Sobel, bo tak nazywa się artysta, był w stosunku mężczyzny bardzo agresywny. Nie spodobało mu się, że ktoś przerywa mu koncert. Zaczął go wyzywać. Padały takie teksty jak: "kim ty k***a jesteś ziomek, wyp***dalaj mi stąd", "zawijaj mi stąd pe*ale j***ny, nie wchodź na moją scenę". Na koniec zwrócił się do publiczności: "j***ć cw*la". Jego zachowanie zostało skrytykowane nie tylko przez fanów, lecz także przez osoby z branży i z nią związane.

Raper Lil Konon opublikował ten konkretny fragment koncertu i wyraził swoje stanowisko.

Tymczasem podczas koncertu Sobla w Krakowie. Ja kumam zdenerwowanie i to, że nie powinno się wbijać komuś na scenę, ale uważam że szło się "pozbyć" chłopa nieco inaczej niż wyzywając go od cwe*a i pe*ała je*anego (miejsce z cenzurą) - napisał.

Skontaktowaliśmy się z menedżerem rapera, jednak na razie nie uzyskaliśmy komentarza do zaistniałej sytuacji.

Zielona Góra - lincz na nastolatku

Sobel to bez wątpienia jeden z najpopularniejszych raperów swojego pokolenia. Powinien więc mieć świadomość, jak mocno wpływa na młodych ludzi. W tym momencie wielu z nas przypomina sobie sytuację z 2009 roku, do której doszło w Zielonej Górze. Grał wtedy Peja, a jeden z uczestników koncertu pokazał mu środkowy palec. Muzyk zobaczył ten gest i zaczął zachęcać tłum do zlinczowania nastolatka. Ci posłuchali idola i pobili chłopaka, który odniósł poważne obrażenia.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.