Jennifer Aniston i David Schwimmer się spotykają!? Fani "Przyjaciół" marzą, aby zostali parą: Lepsze niż Bennifer

Fani na całym świecie chcą, aby plotki okazały się prawdą. Czy Jennifer Aniston i David Schwimmer w końcu postanowili dać sobie szansę?

W maju został wyemitowany specjalny odcinek "Przyjaciół", na który fani serialu czekali przez 17 lat. Gwiazdy hitowej produkcji powróciły na plan, aby powspominać i wyjawić interesujące sekrety z tamtych lat. Największe emocje wzbudziło wyznanie serialowego Rossa, który zdradził, że on i Jennifer Aniston byli ze sobą wyjątkowo blisko. Najnowsze doniesienia zagranicznych portali tylko podsycają zainteresowanie wokół pary(?). I to jak gorąco!

Zagraniczne media grzmią: Jennifer Aniston i David Schwimmer spotykają się! Fani "Przyjaciół" marzą, aby zostali parą: Lepsze niż Bennifer

David Schwimmer w specjalnym odcinku "Przyjaciół" wyznał, że w trakcie nagrywania pierwszego sezonu, podkochiwał się w Jennifer Aniston. Okazało się, że serialowa Rachel odwzajemniała jego uczucia. Niestety nie mieli okazji przekonać się, czy to prawdziwa miłość.

W pewnym momencie oboje mocno podkochiwaliśmy się w sobie, ale to było jak dwa mijające się statki. Jedno z nas zawsze było w związku i nigdy nie przekroczyliśmy tej granicy - powiedział.

Jakob Kosel, Joanna Opozda, Antek KrólikowskiGwiazdy gratulują Antkowi Królikowskiemu i Joannie Opoździe

Jednak to nie jest ich ostatnie słowo. Zagraniczny portal Closer Online dotarł do informatora, który twierdzi, że Jen i David mają romans! Po niemal 20 latach zorientowali się, że są sobie przeznaczeni.

Po zjeździe stało się jasne, że wspominanie przeszłości wzbudziło uczucia ich obojga i że chemia, którą zawsze musieli tłumić, wciąż tam jest.

Jennifer Aniston, David SchwimmerJennifer Aniston, David Schwimmer ONS

Kochankowie mają nie tracić czasu.

Zaczęli pisać SMS-y natychmiast po nagraniu, a w zeszłym miesiącu David przyleciał ze swojego domu w Nowym Jorku, aby zobaczyć się z Jen w Los Angeles - donosi informator.

Na Closer Online czytamy również, że Aniston gotowała dla Schwimmera pyszne obiady. Bawili się ponoć znakomicie, a nawet zostali przyłapani podczas picia wina, kiedy "pogrążeni w rozmowie, spacerowali po jednej z ulubionych winnic Jen w Santa Barbara".

Tomasz Oświeciński, Aleksandra OświecińskaKim jest partnerka Oświecińskiego? Po rozwodzie para dała sobie drugą szansę

Wierni fani kultowego sitcomu mają nadzieję, że aktorzy już niedługo oficjalnie ogłoszą swój związek.

Jeśli to prawda, może życie jest kompletne.
Jest jej homarem (przyp. red. - nawiązanie do słynnej sceny w "Przyjaciołach").
To jest lepsze niż powrót Bennifer! - pisali.

Rzecznicy Jennifer i Davida zaprzeczają tym plotkom. Jednak, jak wiadomo - w każdej jest ziarenko prawdy...

Więcej o: