Met Gala 2021. Córka Madonny prezentuje nieogolone pachy i obcisłą suknię. 24-letnia Lourdes zaliczyła swój debiut

Met Gala to wydarzenie, o którym marzy każdy liczący się celebryta. Swój debiut zaliczyła właśnie Lourdes Leon, córka Madonny. Jak wypadła? Bardzo... naturalnie i nienaturalnie jednocześnie.

Po dwuletniej przerwie świat mody mógł znowu cieszyć się swoim świętem, jakim jest Met Gala. Nowojorskie Metropolitan Museum of Art gościło artystów i celebrytów, którzy biorąc udział w gali zbierają fundusze na wystawy organizowane w muzeum. Wśród gości była też Lourdes Leon, najstarsza córka Madonny.

Zobacz wideo Anja Rubik pokazała kulisy MET Gali. Bawiła się z Miley Cyrus

Melania TrumpMelania Trump obojętna na wydarzenia w kraju? Wyciekła jedna z jej wiadomości

Met Gala 2021. Lourdes Leon, córka Madonny, na czerwonym dywanie

Występ córki Madonny, Lourdes jest jednym z najczęściej komentowanych w mediach. Jej interpretacja hasła przewodniego gali "In America: A Lexicon of Fashion" ("W Ameryce: Leksykon mody") opierała się na nawiązaniu do kultowego stylu wokalistki Cher. I rzeczywiście, nie da się odmówić jej podobieństwa do gwiazdy.

Lourdes Leon na czerwonym dywanie miała na sobie jaskraworóżową długą sukienkę, składającą się z efektownego stanika i powłóczystego dołu. Wszystko pokrywał haft z metalicznych, połyskujących zdobień. Jednak nie tylko kreacja celebrytki wzbudziła zainteresowanie. 

Lourdes wyglądała wyjątkowo. Pozowała przed obiektywami fotoreporterów, pokazując bez skrupułów  ciałopozytywne włosy pod pachami i na ciele. Właśnie jej występ skradł show. Świadczy to dobitnie, że bycie autentycznym plus odrobina blasku daje efekt - Lourdes jest na ustach wszystkich. 

Przypomnijmy, że swój debiut na Met Gali mieli również, jako para, Hailey i Justin Bieber. Modelka inspirowała się stylem Grace Kelly. Z kolei Billie Eilish tym razem zaprezentowała się w kreacji przypominającej Marilyn Monroe.

Anna SkuraSkura podała konkretny powód swojej operacji piersi sprzed miesiąca

Sporo emocji wzbudziły Cara Delevingne i Alexandria Ocasio-Cortez z politycznymi hasłami na strojach. Nie mogło też zabraknąć mocnego akcentu stałej bywalczyni Met Gali, Kim Kardashian, która wystąpiła z zakrytą twarzą.

Więcej o: