Anita i Adrian ze "Ślubu" ochrzcili córkę. Był piękny, choć skromny tort. Chrzestnym został... inny uczestnik show

Anita i Adrian ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" mają za sobą ważną uroczystość - chrzest córki Bianki Barbary. Anita pokazała zdjęcia na Instagramie.

Anita i Adrian ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" zorganizowali chrzest w Szczecinie. Na Instagram wrzucili kilka zdjęć z tej ważnej dla nich uroczystości. Okazało się, że na chrzestnego wybrali... innego uczestnika z programu!

Zobacz wideo "Ślub od pierwszego wejrzenia". Kamil przygotował dla Izy niespodziankę

Anita i Adrian ze "Ślubu" ochrzcili córkę. Był piękny, choć skromny tort

Na profilu Anity możemy podziwiać fotografie z uroczystości, która odbyła się na statku. Na zdjęciach widać, że Bianka Barbara, bo takie imiona wybrali dziewczynce rodzice, miała piękny tort, choć dość skromny. Był w kolorze białym i został ozdobiony listkami. Oczywiście nie zabrakło tłumu gości. Zaskoczeniem jest z pewnością wybór chrzestnego, którym został Marcin Wichrowski, uczestnik drugiej edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia".

Wczoraj miał miejsce chrzest święty naszego małego aniołka - Bianki Barbary. Bardzo dziękujemy wszystkim naszym bliskim, rodzinie i tym którzy przejechali setki kilometrów do Szczecina, żeby być przy naszej malutkiej w tym dniu. Bianka ma od teraz także wspaniałych chrzestnych - Monikę i Marcina, którzy wiemy że będą mogli przekazać jej wspaniałe wartości w życiu. Piękna, słoneczna pogoda umożliwiła nam też pokazanie kawałka Szczecina od strony wody - napisała Anita w opisie do zdjęć.
 

W tym dniu Anita miała na sobie jasną sukienkę z elementami koronki. Córkę ubrała w uroczą białą sukienkę i założyła jej opaskę z kwiatami na głowę. Adrian również postawił na jasne kolory - miał białą koszulę i jasną marynarkę.

Przeczytaj także: "Ślub od pierwszego wejrzenia". Agnieszka i Wojciech pozują w polu kukurydzy i świętują nietypową rocznicę. Coraz bliżej rozwiązania!

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.