Córka Kylie Jenner dostała od ojca prezent. Kolejna droga torebka? Koń? Nic z tego. Trzylatka posiadaczką... autobusu

Córka Travisa Scotta i Kylie Jenner właśnie przechodzi przez etap fascynacji autobusami szkolnymi. Ojciec postanowił wręczyć Stormi nietypowy prezent.

Travis Scott i Kylie Jenner bardzo rozpieszczają swoją córkę. Dokładają wszelkich starań, aby Stormi jak najlepiej zapamiętała swoje dzieciństwo. Młoda mama ostatnio pochwaliła się na Instagramie prezentem, który przygotował Travis. Postanowił wręczyć Stormi... prawdziwy szkolny bus!

Zobacz wideo Kylie Jenner zorganizowała Stromi przerażające urodziny

Stormi jest zafascynowana autobusami, więc ojciec... podarował jej jeden

24 sierpnia Kylie Jenner pokazała na InstaStories niespodziankę od Scotta. Postanowił on spełnić marzenie córki i podarował jej prezent warty potężną sumę. Na podjeździe stanął... szkolny, żółty bus. Dziewczynka podobno mówiła o nim od dłuższego czasu. Marzył jej się prawdziwy amerykański autobus. Travis Scott nie zawiódł swojej córki i mała może teraz odbyć niesamowitą podróż jeszcze przed pójściem do szkoły. 

Wszystko, o czym mówi ostatnio Stormi, to jazda dużym, żółtym autobusem. Tatuś ją zaskoczył - powiedziała Kylie o prezencie dla trzylatki.

Kylie Jenner i Travis Scott wyczekują drugiej pociechy

Ostatnio Caitlyn Jenner wygadała się, że jedna z jej córek jest w ciąży. Kylie Jenner pewnie planowała utrzymać tę informację w tajemnicy i publikować przygotowany wcześniej kontent. W oczekiwaniu na kolejną pociechę Kylie Jenner i Travis Scott nie pozwalają zapomnieć Stormi o tym, że jest dla nich bardzo ważna. Wszystkie Kardshianki twierdzą, że to właśnie dzieci są najważniejsze w życiu.

Ciekawe, czy biorąc pod uwagę ogromną rozpoznawalność, Stormi zazna życia typowego dziecka. Prezent od Travisa Scotta ma być dla niej namiastką "normalności". 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.