Księżna Kate ujawniła, jak George zwraca się do księcia Williama. Najstarszy syn pary wybrał uroczy pseudonim

Księżna Kate zdradziła, jak George zwraca się do księcia Williama. Królewska pociecha nadała tacie rozczulający przydomek.

Losy dzieci księżnej Kate i księcia Williama śledzą fani na całym świecie. Historie i plotki o królewskich pociechach - George'u, Charlotte i Louisie rozczulają oraz bawią. Jakiś czas temu księżna Cambridge zdradziła, jak najstarsze z ich dzieci zwraca się do taty. Syn nadał mu zabawny pseudonim. 

Zobacz wideo Księżna Kate spróbowała swoich sił w muzyce elektronicznej. William pękał ze śmiechu

Tak książę George zwraca się do księcia Williama

Księżna Kate podczas przygotowań do oficjalnego wystąpienia w Leicester City ucięła sobie pogawędkę z wolontariuszami. Jedna z pomocnic, Fiona Sturgess, zapytała, jak mają się jej dzieci. Później ujawniła uroczą ciekawostkę na temat jednej z pociech pary. Księżna Cambridge podzieliła się z nią pseudonimem, którym George zwraca się do księcia Williama.

Kate powiedziała, że William grał zeszłej nocy w piłkę nożną z dziećmi, a jedno z nich powiedziało, myślę, że to był George: Czy jutro grasz w piłkę nożną, Pops?

"Pops" wywodzi się z języka szwedzkiego i jest kolokwialną wersją słowa "pappa", oznaczającego ojca. Pops nie jest jedynym słodkim przezwiskiem w brytyjskiej rodzinie królewskiej. Wcześniej księżna Cambrige ujawniła pseudonim, jakim George zwraca się do królowej Elżbiety.

George ma tylko dwa i pół roku i nazywa ją Gan-Gan.

Podobno rodzeństwo poszło w ślady George'a i również nazywają swoją prababkę Gan-Gan. Ich ojciec też zwracał się do królowej za pomocą uroczego przezwiska. Kiedy książę William był mały i dzwonił do swojej babci, nie potrafił poprawnie wymówić słowa "babcia", więc nazywał ją Gary. Przypomnijmy, że to niejedyny pseudonim Elżbiety II. Nazywana była także "kiełbasą" czy "kapustą", a ukochany mąż zwracał się do niej "Lilibet". Ostatnie przezwisko zainspirowało księcia Harry'ego i Meghan Markle, którzy nazwali swoją nowonarodzoną córkę Lilibet Diana.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.