Blanka Lipińska i Natalia Siwiec szaleją w Monte Carlo. Jest i lambo! Hashtag, który mówi wszystko

Blanka Lipińska wybrała się na wakacje w Monte Carlo. Towarzyszą jej Natalia Siwiec i Izabella Budryn. Jak na Blanię przystało, jest to wypoczynek w iście luksusowym stylu.

Blanka Lipińska postanowiła skorzystać ze stopniowo znoszonych obostrzeń związanych z pandemią koronawirusa i czerpać jak najwięcej z uroków ostatnich dni lata. Wraz z przyjaciółkami Natalią Siwiec i Izabellą Budryn wybrała się do Monte Carlo, gdzie wynajęła luksusowy dom. Mimo że Natalia i Iza zabrały ze sobą rodziny, to nie przeszkadza przyjaciółkom w pełni korzystać z wyjazdu.

Zobacz wideo Blanka Lipińska oddała się w ręce Magdy Pieczonki

Blanka Lipińska i Natalia Siwiec szaleją w Monte Carlo

Blanka Lipińska aktywnie działa w social mediach. Na swoim Instagramie każdego dnia wita obserwatorów słynnym już zdaniem: "Dzień dobry, to będzie piękny dzień". Pisarka raczy followersów aktualności ze swojego życia zawodowego i prywatnego. Co za tym idzie, oczywiste było, że internauci zobaczą także jej relacje z urlopu. Teraz Blanka opublikowała zdjęcie, na którym pozuje z Izą i Natalią. Na wieczór w stolicy Monako kobiety wybrały eleganckie stylizacje, które uzupełniły sandałkami na wysokim obcasie. Lipińska opatrzyła fotografie zabawnych hashtagiem.

#LachonyNaWczasach.
 

Zdjęcie skomentowała Karolina Pisarek.

Piękne.

Co jeszcze działo się tej nocy? Dalszą część nocnej eskapady po Monte Carlo mogliśmy zobaczyć na InstaStories Blanki. Przyjaciółki wybrały się na kolację do eleganckiej restauracji, a następnie na nocną przejażdżkę luksusowym samochodem marki Lamborghini. Blanka, Natalia i Iza podczas korzystania z uroków Monako nie zapominają także o dbaniu o formę fizyczną. Na innej relacji pisarki widzimy jak wszyscy uczestnicy wycieczki biorą udział w porannym treningu.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.