Natalia Siwiec obchodzi czwarte urodziny córki. Są wykwintna kolacja, basen, Monte Carlo i Blanka Lipińska

Natalia Siwiec świętuje urodziny córki Mii. Przebywa wraz z rodziną i przyjaciółmi w Monte Carlo. W luksusowej rezydencji bawi się m.in. Blanka Lipińska.

Mia Raduszewska 21 sierpnia kończy cztery lata. Córka Natalii Siwiec świętuje urodziny w towarzystwie rodziców i ich znajomych, wśród których są m.in. Izabella Budryn i Blanka Lipińska. Ta ostatnia zamieściła relację na Instagramie z tego szczególnego dnia. A trzeba przyznać, że przyjęcie było szykowane po królewsku. Cała paczka przyjaciół wybrała się bowiem nie byle gdzie, a do Monte Carlo.

Zobacz wideo Marcelina Zawadzka na egzotycznych wakacjach z Natalią Siwiec

Natalia Siwiec świętuje czwarte urodziny córki. Bawi się z Blanką Lipińską w Monte Carlo

Natalia Siwiec z okazji czwartych urodzin Mii zamieściła wspólne zdjęcia oraz kilka słów do córki na Instagramie.

Nigdy nie przestawaj lśnić mój promyku świetlisty. Happy birthday - napisała.

Na InstaStories dodała nagranie ze wspólnego wieczoru z przyjaciółmi. Jedli wykwintną kolację serwowaną przez szefa kuchni na tarasie rezydencji w Monte Carlo z bajecznym widokiem na morze. Ale to nie wszystko. Blanka Lipińska była nieco bardziej wylewna. Na swoim instagramowym koncie zamieściła zdjęcia i nagrania z luksusowego domu, gdzie wszyscy wypoczywają. Dodała także kadry z Mią, na których dziewczynka jest ubrana w urodzinową stylizację. Pisarka była nawet przez jakiś czas opiekunką do dzieci. Oprócz Mii pilnowała także Sashy, syna Izabelli Budryn. Z nagrania wynika, że dzieci świetnie się dogadują, a czterolatka nazywa chłopca "swoim chłopakiem".

Dzisiaj jestem w nietypowej dla siebie roli, a mianowicie - mam dwoje dzieci - powiedziała Blanka Lipińska na nagraniu.

Mia Raduszewska skończyła cztery lataMia Raduszewska skończyła cztery lata fot. instagram.com

 

Na wideo Mia pochwaliła się, że ma urodziny, a Sasha zaczął śpiewać jej "Happy Birthday". Relację z tego dnia dodała także Izabella Budryn. Okazało się, że tego samego dnia przygotowuje przyjęcie niespodziankę dla swojej mamy. Wszyscy w rezydencji będą świętować podwójne urodziny. Kulminacyjny punkt zaplanowano na sobotni wieczór. Jedno jest pewne - będzie luksusowo. Więcej zdjęć w naszej galerii.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.