Misiek Koterski na jednej imprezie z Marcelą Leszczak. Niezręcznie? Aktorowi towarzyszyła obecna dziewczyna

Marcela Leszczak i Michał Koterski pojawili się na imprezie urodzinowej wizażysty Harry'ego Jeffersona. Misiek bawił się na imprezie w towarzystwie nowej dziewczyny, Dagmary Bryzek.

Związek Marceli Leszczak i Miśka Koterskiego, po wielu perturbacjach, ostatecznie rozpadł się na początku bieżącego roku. Była uczestniczka "Top Model" przyznała, że chociaż nie są już parą, to pozostają w dobrych relacjach. Rodzice Fryderyka mieli okazję zweryfikować te ustalenia podczas ostatniej imprezy.

Zobacz wideo Misiek Koterski wspiera Marcelę Leszczak

Koterski przyszedł na imprezę z nową dziewczyną. Wpadła też Marcela

Od kilku miesięcy Koterski spotyka się z nową kobietą, 23-letnią Dagmarą Bryzek. Wspólnie wybrali się na  urodziny Harry'ego J, znanego w warszawskich kręgach wizażysty i założyciela sieci popularnych drogerii. Z relacji dostępnych na Instagramie wiemy, że para bawiła się wyśmienicie, chociaż ich szampański humor mógł w pewnym momencie ostygnąć - w klubie bowiem pojawiła się była partnerka Koterskiego, Marcela Leszczak.

Michał KoterskiMichał Koterski Instagram, @misiekoterski

Modelka zawitała na imprezę z dużym opóźnieniem, z jej twarzy jednak nie schodził radosny uśmiech. Na nagraniach widzimy, że towarzyszyły jej koleżanki. Byli partnerzy jednak nie zapozowali do wspólnego zdjęcia.

Dagmara Bryzek - kim jest nowa partnerka Michała Koterskiego?

Dagmara Bryzek urodziła się w Warszawie w 1998 roku, a jej aktorski życiorys, zapewne ze względu na młody wiek, jest jeszcze dosyć skromny. Bryzek dotąd największą popularność przyniosła rola królowej Jadwigi w serialu "Korona królów", ale być może większe wyzwania jeszcze przed nią. Wiemy, że pojawi się w filmie "Gdzie diabeł nie może, tam baby pośle", którego premiera jest przewidziana na przyszły rok. Na planie produkcji poznała również swojego obecnego partnera, ich związek ujawnił zresztą Janusz Iwanowski, reżyser i scenarzysta filmu.

Jak podoba wam się nowa wybranka Koterskiego?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.