Dagmara Bryzek otworzyła się na temat związku z Miśkiem Koterskim. "Wyszło to dosyć szybko"

Dagmara Bryzek odpowiedziała jednemu serwisowi na pytanie dotyczące jej związku z Miśkiem Koterskim. Zdradziła m.in., że nie myśleli o tym, by szybko ujawnić, że są razem.

Dagmara Bryzek i Misiek Koterski to nowa para w polskim show-biznesie. Informację o tym związku przekazali nie sami zainteresowani, lecz Janusz Iwanowski - reżyser i scenarzysta filmu, na planie którego poznała i zeszła się aktorska para. Sam zakochany natomiast niedługo potem wrzucił zdjęcia z romantycznej randki. Teraz z kolei Bryzek postanowiła odnieść się do tematu.

Zobacz wideo Misiek Koterski o swojej przemianie: "Chciałem pokazać, że można inaczej"

Dagmara Bryzek szczerze o związku z Miśkiem Koterskim

Aktorka znana z serialu TVP "Korona królów" została podpytana o swój związek przez portal Pudelek. Podkreśliła, że obecnie wolałaby zbyt wiele mówić na ten temat, ponieważ nie chce zapeszyć. Zdradziła jednak, że z Miśkiem Koterskim dobrze się ze sobą dogadują. Więcej o swojej relacji opowiedzą w przyszłości.

To jest dosyć świeży temat i troszkę nie chcę zapeszać, natomiast dogadujemy się bardzo dobrze - to mogę powiedzieć. Podzielimy się większymi szczegółami za jakiś czas - wyznała serwisowi. 

Okazało się, że Bryzek i jej chłopak nie mieli w planach, by tak szybko pokazać, że są parą. Rzeczywistość okazała się inna i do mediów trafiła informacja o ich związku.

Chcieliśmy jak najdłużej zachować go dla siebie, ale - no cóż - gramy na jednym planie, to wyszło to dosyć szybko - zaznaczyła.

Była jednak szczęśliwa, że wiele osób pozytywnie zareagowała na wieść o tym, że ona i Misiek Koterski są razem.

Życzą mi i Michałkowi dużo szczęścia - dodała.

Wcześniej aktor związany był z Marcelą Leszczak. Informacja o ich rozstaniu została potwierdzona przez modelkę na początku tego roku. Para doczekała się razem syna Fryderyka, który na świat przyszedł w 2017 roku i stał się oczkiem w głowie swoich rodziców.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.