Marcela Leszczak i Misiek Koterski nie są już razem? Modelka została zapytana wprost. Odpowiedziała szczerze

Marcela Leszczak została zapytana przez jednego z fanów, czy rozstała się z Miśkiem Koterskim. Odpowiedziała szczerze.

Misiek Koterski i Marcela Leszczak są bardzo aktywni na Instagramie i chętnie pokazują, jak spędzają czas w gronie rodziny. Dlatego, gdy takich zdjęć i relacji jest na ich profilach coraz mniej, internauci spekulują, że ich związek przechodzi wtedy kryzys. Tak było około rok temu temu, kiedy faktycznie sprawdziły się  domysły fanów. Rozstali się na jakiś czas, jednak postanowili zawalczyć i dali sobie kolejną szansę.

Zobacz wideo Marcela i Misiek dali sobie szansę w 2020 roku

Marcela Leszczak i Misiek Koterski rozstali się?

Przez jakiś czas znowu było między nimi dobrze, znowu pojawiały się wspólne posty. Ale w pewnym momencie sytuacja się zmieniła, a ich obserwatorzy zaczęli plotkować, że modelka i aktor nie są razem. Ich czujność na chwilę mogła zostać uśpiona, gdy w zeszłym tygodniu Marcela wystąpiła w "Dzień dobry TVN", a Misiek na InstaStories nagrał, jak ją wspiera. Wyrażał swoją dumę i chwalił talent wokalny matki swojego syna, Fryderyka.

Marcela Leszczak przygotowała gratkę dla fanów na Instagramie. Poprosiła o wysyłanie pytań, na które odpowie. Wybrała kilka z nich. Dotyczyły m.in. tego, jakie ma rytuały przed snem (modlitwa i medytacja) oraz ilu miała facetów. Odpisała, że "śmieszne pytanie i nie kolekcjonuje ich, więc nie liczyła". Jednak najważniejsze z nich dotyczyło relacji z Miśkiem Koterskim. Użytkownik Instagrama zapytał wprost, czy to prawda, że się rozstali. 

Yes - potwierdziła.

Marcela Leszczak potwierdziła rozstanie z Miśkiem KoterskimMarcela Leszczak potwierdziła rozstanie z Miśkiem Koterskim Screen z Instagram.com/ marcelamargerita

Zapewne podjęli razem decyzję o pozostaniu w przyjacielskich relacjach, by móc wspólnie wychowywać syna.

Marcela Leszczak i Misiek Koterski - historia miłości

Marcela i Misiek poznali się w noc sylwestrową w 2016 roku. Zaledwie kilka miesięcy od pierwszego spotkania ogłosili, że spodziewają się dziecka. Na świat przyszedł Fryderyk - oczko w głowie rodziców. Doniesienia o rozpadzie ich relacji pojawiły się w mediach jesienią 2019 roku. Zaledwie po kilku miesiącach, bo już na początku marca, para znów do siebie wróciła. Marcela w jednym z wywiadów wyznała, że obecność aktora w domu na nowo zbliżyła ich do siebie, sugerując, że powodem rozstania były obowiązki zawodowe aktora.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.