Marcela Leszaczak zaśpiewała na żywo w "DDTVN". Stresowała się bardziej niż przed porodem. "Kosmos". Wspierał ją Misiek

Marcela Leszczak związała swoją przyszłość z karierą muzyczną. Niedawno pojawiła się w "Dzień Dobry TVN", gdzie zaśpiewała jeden ze swoich utworów.

Marcela Leszczak długo dojrzewała do myśli, by spróbować swoich sił w branży muzycznej. Do show-biznesu weszła dzięki udziałowi w jednej z edycji "Top Model", później grała w serialu "Miłość na bogato". Od kilku lat związana jest z Miśkiem Koterskim, z którym wychowuje syna Fryderyka. Od kilku miesięcy trenuje śpiew, nagrała nawet płytę. W poniedziałek zadebiutowała na scenie, a jej występ mogli zobaczyć widzowie "Dzień Dobry TVN".

Marcela LeszczakMarcela Leszczak opowiedziała o problemach z cerą. Pokazała zdjęcia bez makijażu

Marcela Leszczak w "Dzień Dobry TVN"

Jak wspomnieliśmy, Marcela pojawiła się w programie śniadaniowym, w którym zaśpiewała na żywo - nie chciała korzystać z playbacku. Wykonała utwór "Bogaty obcy" z płyty "7 uczuć. Piosenki Marka Koterskiego". Nagraniem z tego momentu pochwaliła się na Instagramie. Nie ukrywa, że bardzo się denerwowała:

Kochani, kto oglądał? Odważyłam się. Kosmos, stres taki, jakiego nie doznałam nigdy - nawet jak jechałam rodzić. To było jedno z moich marzeń, bardzo chciałam dla was zaśpiewać .Jaki jest wasz odbiór samego kawałka, jak i mojego wykonania? Było widać stres? - napisała przy okazji.
 

Fani aspirującej piosenkarki zostawili wiele miłych słów oraz zapewnili, że wyszło świetnie:

Brawo za odwagę. Pozdrawiam.
Super zarówno tekst, jak i wykonanie.
Piękny głos, mega. Moje gratulacje - wspierają Marcelę.

Marcela Leszczak, Misiek KoterskiMisiek Koterski pozuje z Marcelą Leszczak i położył rękę na jej pośladku. Zawrzało

Kciuki trzymał także Misiek Koterski, który co prawda nie towarzyszył ukochanej w studiu, ale oglądał ją w telewizji. Swoją dumę wyraził na InstaStories. Zachęcał obserwatorów, by włączyli TVN. Podczas występu zachwycał się, że to "petarda", a "Marcelka daje czadu".

Zobacz wideo Misiek Koterski nie ukrywał radości

Później zwrócił się do niej, że "była najlepsza".

Więcej o: