Misiek Koterski poszedł na randkę i pochwalił się nową partnerką. Dawno nie pokazywał podobnych zdjęć

Misiek Koterski oficjalnie pochwalił się wybranką. Pierwszy raz po rozstaniu z Marcelą Leszczak udostępnił tak romantyczny kadr z randki. Miłe chwile spędzał w towarzystwie młodej gwiazdki TVP.

Wieści o nowym związku Miśka Koterskiego rozeszły się w dość niecodzienny sposób, bo o życiu uczuciowym aktora zdecydował się opowiedzieć nie on sam, a reżyser i scenarzysta filmu "Gdzie diabeł nie może, tam baby pośle" Janusz Iwanowski. Produkcję wypromował historią miłosną celebryty. 

Bardzo się cieszymy, że szczęśliwie połączyliśmy dwa zagubione serca w świecie show-biznesu - zaznaczył.

Misiek, choć nie odniósł się do tych doniesień słownie, potwierdził je fotorelacją z romantycznego wypadu na ciacho. Serce byłego partnera Marceli Leszczak połączyło się teraz z sercem Dagmary Bryzek - młodej aktorki występującej głównie na antenie Telewizji Polskiej. Zakochani poznali się na planie filmowym. Ładnie razem wyglądają? Sami zobaczcie!

Zobacz wideo Misiek Koterski wspiera Marcelę Leszczak!

Misiek Koterski z nową partnerką na randce

To medialny debiut raczkującej w show-biznesie pary. Michał Koterski i Dagmara Bryzek do tej pory pojawiali się wspólnie wyłącznie na fotografiach dotyczących stricte sfery zawodowej. Grają bowiem razem we wspomnianym filmie Janusza Iwanowskiego. Ich prywatna relacja nabrała jednak tempa, a zakochani nie mają zamiaru dłużej ukrywać wzajemnych uczuć. 

Aktorzy wybrali się więc na słodką ucztę, a później bez zbędnego komentarza podzielili się w social mediach fotorelacją z romantycznego spotkania. Zdjęcia opatrzyli jedynie wymownymi emotikonami w kształcie serc.

Misiek Koterski i Dagmara Bryzek na randceMisiek Koterski i Dagmara Bryzek na randce Instagram/ @misiekkoterski

Kulisy początków związku celebrytów konsekwentnie zdradził sam "donosiciel", czyli Iwanowski.

Los chciał, że Dagmara na naszym planie zdjęciowym spotkała swoją miłość - Michała "Miśka" Koterskiego, grającego najbardziej znanego tenisistę w Polsce. I tak Michał, i Dagmara, grając razem, zakochali się bez pamięci. Michał Koterski twierdzi, że to wszystko - niczym grom z jasnego nieba - spłynęło na nich z samej góry - czytamy na instagramowym profilu reżysera.

Będziecie trzymać kciuki za tę nową show-biznesową parę? Misiek Koterski i Marcela Leszczak rozstali się osiem miesięcy temu. Modelka (w przeciwieństwie do byłego partnera) twierdzi, że nie jest jeszcze gotowa na kolejną miłość.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.