Marcela Leszczak jest gotowa na nowy związek? Modelka jasno odpowiada. Ujawnia też, kiedy rozstała się z Koterskim

Marcela Leszczak w instagramowym Q&A odpowiadała na pytania fanów. Ku jej uciesze prawie żadne z nich nie dotyczyło związku z byłym partnerem, Miśkiem Koterskim. A skoro nie dotyczyło, to modelka sama z siebie postanowiła wspomnieć o relacji z aktorem. Kiedy dokładnie się rozstali?

Marcela Leszczak i Misiek Koterski mają na swoim związkowym koncie wiele rozstań i powrotów. Rodzice małego Fryderyka pomimo kilkukrotnych prób ratowania rodziny ostatecznie zdecydowali się na zakończenie relacji. Modelka nie zrezygnowała z celebryckiego życia i odnajduje się w roli influencerki. Chętnie opowiedziała fanom o uczuciowych planach na przyszłość. Jest gotowa na nową miłość?

Zobacz wideo U Marceli i Miśka rozstania przeplatały się z powrotami. Zobaczcie, co kiedyś mówili o pełnej rodzinie i synku!

Marcela Leszczak o nowej relacji i rozstaniu z Koterskim

Gwiazda trzeciej edycji "Top Model" i była partnerka Koterskiego chce samodzielnie zapracować na swoją rozpoznawalność, dlatego cieszy się, że w interakcji z fanami coraz rzadziej pojawiają się aluzje do Miśka, a internauci nie patrzą już na nią wyłącznie przez pryzmat związku z aktorem. Mimo wszystko chyba nie może uwolnić się od przeszłości, bo paradoksalnie sama o niej wspomina.

Bardzo dużo fajnych pytań mi zadaliście. Dziękuję wam, bo w końcu nie ma pytań o mój poprzedni związek. W końcu to już siedem miesięcy - zwróciła się do internautów, po raz pierwszy informując ich dyskretnie, kiedy dokładniej rozstała się z Koterskim. 

Widać jednak, że Leszczak odpowiedzialnie podchodzi do macierzyństwa i nie chce niepotrzebnie fundować kilkuletniemu Fryderykowi emocjonalnych zawirowań, które mogłyby być spowodowane nieodpowiednim doborem nowych partnerów. Na pytanie o to, czy jest gotowa na kolejną relację, stanowczo zareagowała:

Zdecydowanie nie. Mam na pokładzie maleńkiego człowieka i odpowiadam również za jego uczucia. 

Marcela Leszczak o relacji z Koterskim i gotowości na nowy związekMarcela Leszczak o relacji z Koterskim i gotowości na nowy związek Instagram/ @marcelamargerita

Marcela i Misiek nadal utrzymują dobre relacje, a modelka zapewnia, że Koterski już na zawsze pozostanie w życiu Fryderyka najważniejszym mężczyzną. 

Pomimo tego że życie miało dla nas inny scenariusz, dla Frysia tata jest najważniejszym mężczyzną w życiu. Wszystkiego najlepszego, najlepszy tato - złożyła w imieniu syna życzenia byłemu partnerowi z okazji Dnia Ojca. 
Więcej o: