Krystyna Janda dostała niespodziewany prezent od 12-letniego fana. Ba, niejeden. Urocze!

Wzruszony 12-latek własnoręcznie napisał list do sławnej aktorki. Treścią wyjątkowego listu Janda pochwaliła się w mediach społecznościowych.

Krystyna Janda na pewno ma wielu fanów, ale tego nastolatka zapamięta na długo. Artystka tak bardzo zachwyciła się jego podarunkiem, że podzieliła się nim ze swoimi instagramowymi obserwatorami. Wcale jej się nie dziwimy - w końcu takie prezenty w dzisiejszych czasach do rzadkość!

Zobacz wideo Krystyna Janda o uchodźcach

Krystyna Janda dostała odręcznie napisany list od wzruszonego 12-latka. "Pierwszy raz byłem w pani teatrze". Urocze!

W Teatrze Polonia można właśnie obejrzeć spektakl pt. "Shirley Valentine". Historia opowiada o kobiecie, która zajmuje się wyłącznie domem. Kiedyś miała wielkie marzenia, jednak zabrakło jej odwagi, aby je zrealizować. Jak czytamy na stronie teatru: Aż pewnego dnia... Tytułową Shirley gra Krystyna Janda.

Gordon Ramsay i Jack ChalmersGordon Ramsay docenił starania młodego tiktokera - zaprosił go na kolację

Dzień później Janda otrzymała bukiet czerwonych róż oraz odręcznie napisany list, którego treść opublikowała na Instagramie. Okazuje się, że jego autorem jest 12-latek. Po raz pierwszy obejrzał sztukę w Teatrze Polonia i dzięki niej pokochał to miejsce.

Szanowna pani Krystyno! Dziękuję za wczorajszy, wspaniały spektakl - Shirley. Pierwszy raz byłem w pani teatrze, otulonym piękną historią. Bardzo spodobała mi się sztuka, którą pani przedstawiła. Mam 12 lat i z pewnością zawitam do pani teatru jeszcze niejeden raz - czytamy w liście.

Anna Nowak-Ibisz, Krzysztof IbiszPo ślubie Ibisza fani wylewają żale pod zdjęciem jego byłej żony. Odpowiedziała

 

Krystyna Janda podziękowała za list. Domyślamy się, że była bardzo szczęśliwa, bowiem poruszyła duszę tak młodego człowieka. Jakiś czas temu w Teatrze Polonia pojawił się także Maciej Stuhr, któremu towarzyszyła żona Katarzyna Błażejewska-Stuhr. Ładnie się prezentowali?

Więcej o: