Maciej Stuhr zabrał żonę na premierę spektaklu. Przy okazji zaliczyli ściankę. Katarzyna zmieniła uczesanie

W piątek wieczorem w Teatrze Polonia odbyła się premiera spektaklu "Aleja Zasłużonych". Wśród gości zjawili się Maciej Stuhr i jego żona, Katarzyna Błażejewska-Stuhr. Ładnie się prezentowali?

Od niespełna roku celebryckie imprezy zostały niemal wstrzymane. Nie są organizowane pokazy mody, a premiery teatralne i kinowe ograniczono do minimum. 26 lutego w Warszawie miał jednak miejsce event w Teatrze Polonia Krystyny Jandy. Aktorka zagrała w "Alei Zasłużonych", a z widowni podziwiał ją młodszy kolega po fachu, Maciej Stuhr. Towarzyszyła mu żona. Musieli zrobić przystanek przy ściance.

Zobacz wideo Szczepienia znanych osób. "Trzeba oskarżyć Morawieckiego, Niedzielskiego i Dworczyka"

Maciej Stuhr zabrał żonę na premierę spektaklu. Przy okazji zaliczyli ściankę

Zanim Maciej Stuhr i jego ukochana obejrzeli sztukę, zapozowali fotoreporterom do zdjęć na ściance. Być może chcieli przejść niezauważeni, ale nie udało się i bardzo dobrze. Dzięki temu możemy podziwiać dziś fotografie tej jakże pięknej pary. Aktor postawił na elegancki, grafitowy garnitur. Jego żona również wyglądała bardzo elegancko - miała na sobie kraciasty zestaw, do którego dopasowała białą koszulę oraz szpilki. Ma też nieco inną fryzurę niż na zdjęciach, które publikuje na Instagramie. Tam często możemy podziwiać ją w delikatnych falach.

Maciej Stuhr, Katarzyna Błażejczyk-StuhrMaciej Stuhr, Katarzyna Błażejczyk-Stuhr AKPA

Maciej Stuhr i Katarzyna BłażejewskaŻona Macieja Stuhra opowiedziała o początkach ich związku

Choć Maciej nie słynie z opowiadania w mediach o życiu prywatnym, zdarza mu się pochwalić rodzinnymi ujęciami na Instagramie. Wspólne występy z ukochaną na ściankach to jednak rzadkość. Zakochani z chęcią przybyli do teatru. Rząd straszy trzecią falą pandemii i niewykluczone, że już niedługo po raz kolejny zamknie kina i inne placówki kulturalne. 

Krystyna JandaKolejna wpadka TVP w "Wiadomościach". Zmanipulowali wypowiedź Krystyny Jandy

Maciej Stuhr - życie prywatne

Katarzyna Błażejewska-Stuhr to druga żona Maćka Stuhra. Para pobrała się w 2015 roku i od niespełna pięciu lat wychowuje syna, Tadeusza. Wcześniej aktor był związany z Samantą Janas, z którą rozstał się w 2014 roku po piętnastu latach związku. Byli zakochani mają 21-letnią córkę, Matyldę.