Magdalena Lamparska przypomina o rocznicy, wrzucając zdjęcie ze ślubu. Bajeczna kreacja! Zwróciła się też do męża

Magdalena Lamparska przypomniała internautom o czasie, gdy brała ślub. Pokazała romantyczne ujęcie z mężem i dała do zrozumienia, że wyjście za niego było najlepszą decyzją w życiu.

Magdalena Lamparska podzieliła się z internautami ujęciem z sesji ślubnej. Miała na sobie wówczas piękną kreację z mieniącymi się elementami. Wydaje się, że okazją do przypomnienia tej ważnej chwili jest piąta rocznica wyjścia za mąż, przypadająca na sierpień. Aktorka nigdy nie zdradziła, kiedy dokładnie odbyła się uroczystość.

Zobacz wideo Zofia Zborowska pokazała wzruszające nagranie, jak jej pies poznaje córeczkę

Magdalena Lamparska udostępniła zdjęcie z sesji ślubnej

Magdalena Lamparska i Bartek Osumek pobrali się dwa lata temu. Ceremonia zaślubin odbyła się w Watykanie i zjawiła się na niej jedynie najbliższa rodzina małżonków. Aktorka miała na sobie piękną białą suknię z prześwitującymi rękawami, podkreślającą sylwetkę. To był jednak ich drugi ślub, bo pierwszy odbył się pięć lata temu, w sierpniu. Wówczas postawiła na delikatność oraz subtelność. Suknia była uszyta z lekkiego materiału i ozdobiona świecącymi aplikacjami. Aktorka udostępniła zdjęcie z sesji na swoim profilu na Instagramie. Zasugerowała, że jest wciąż tak samo szczęśliwa, jak wtedy, gdy zdecydowała się wyjść za Bartka Osumka.

Best friend. Best husband [najlepszy przyjaciel, najlepszy mąż - przyp. red.] Bartek Osumek. Najlepsza decyzja w moim życiu - podpisała aktorka romantyczne ujęcie.
 

Magdalena Lamparska co roku świętuje z rozczuleniem - także w mediach społecznościowych - kolejne rocznice ślubu z podróżnikiem. Razem wychowują syna, Tymoteusza, który przyszedł na świat w 2017 roku.

Zobacz też: Magdalena Lamparska odwiedziła fryzjera. Efektem koloryzacji pochwaliła się na Instagramie. "Jaka śliczna"

Więcej o: