Magdalena Lamparska odwiedziła fryzjera. Efektem koloryzacji pochwaliła się na Instagramie. "Jaka śliczna"

Magdalena Lamparska zdecydowała się na wiosenną metamorfozę. Aktorka wybrała się do fryzjera. Nieco zabawiła się kolorem.

Magdalena Lamparska dołączyła do grona gwiazd, które zdecydowały się na wiosenną metamorfozę. Aktorka odwiedziła fryzjera, który nieco ożywił jej fryzurę. Choć nie zrezygnowała z jasnego koloru, to nieco go przyciemniła i zdecydowała się na delikatne pasemka. Jak wygląda? Możemy zobaczyć to na Instagramie, gdzie dodała kilka zdjęć.

Zobacz wideo Niektóre wolą o tym nie pamiętać

Magdalena Lamparska zmieniła kolor włosów

Magdalena Lamparska od lat wierna jest jasnym włosom. W takim kolorze czuje się najlepiej, dlatego nie za bardzo eksperymentuje z wyglądem. Od dłuższego czasu nosi także krótsze pasma, co nadaje jej dziewczęcego uroku. Tym razem jednak zdecydowała się nieco zaszaleć, ale pozostała przy ulubionym kolorze. Efektami pracy specjalisty podzieliła się z fanami. Najpierw wizytę w salonie zrelacjonowała na InstaStories, następnie opublikowała kilka zdjęć:

Ściskam was gorąco! I biegnę dalej! #acting #creating #inspiration #actresslife #alwayslearning - zwróciła się do użytkowników Instagrama.
 

Jej obserwatorzy są zachwyceni tym, jak wygląda. Zostawili wiele miłych słów pod jej adresem i zgodnie komplementują to, jak się teraz prezentuje.

O matko, jaka śliczna.
Boska.
Naturalnie piękna - piszą.

Magdalena LamparskaLamparska przerażona poprawianiem urody. Wrzuciła zdjęcie przed i po obróbce graficznej

Jak wspomnieliśmy, Magdalena Lamparska to kolejna znana osoba, która w ostatnim czasie skorzystała z usług fryzjera. Niedawno swoją metamorfozą pochwaliła się np. Paulina Sykut-Jeżyna. Prezenterka zrezygnowała z jasnego blondu, wybrała popielaty odcień. Sporą zmianę przeszła też Olga Bołądź, która przez ostatnie lata unikała farbowania. Tym razem rozjaśnia włosy, ale jest to związane z jej aktywnością zawodową.

Więcej o: