Olga Bołądź zmieniła fryzurę. Aktorka postawiła na nowy kolor. "Trzy lata bez farby właśnie dobiegły końca"

Olga Boładź zdecydowała się na metamorfozę. Aktorka pierwszymi efektami pochwaliła się na Instagramie. Jak sama przyznaje, szykują się niemałe zmiany. Jesteście ciekawi?

Olga Bołądź lubi eksperymentować ze swoim wizerunkiem, a także z włosami. Kilka lat temu dla roli w filmie Patryka Vegi zdecydowała obciąć się na jeża. Kilka lat później zapuściła już włosy i chętnie zmieniała ich kolor oraz uczesanie. Na początku tego roku pochwaliła się fanom na Instagramie, że nosi grzywkę. Jak się okazuje, to nie jedyna zmiana, którą postanowiła sobie zaserwować. Fani już nie mogą doczekać się efektu.

Zobacz wideo "Trzy lata bez farby właśnie dobiegły końca". Olga Bołądź relacjonowała swoją wizytę u fryzjera

Olga Bołądź zmieniła fryzurę. Aktorka postawiła na nowy kolor. "Trzy lata bez farby właśnie dobiegły końca"

Olga Bołądź przez wiele lat była wierna swojemu naturalnemu kolorowi włosów i prezentowała się fanom jako piękna szatynka, co jak się okazuje, znudziło się jej. Na Instagramie zrelacjonowała wizytę u fryzjera i przy okazji zdradziła, że będzie blondynką. Jej zmiana jest związana też z nowym filmowym projektem. 

Nowe na głowie. Nic nie trwa wiecznie, nie ma co bać się zmian. Jesteście ciekawi efektu tak samo mocno jak ja? Na szczęście to tylko przystanek na drodze do nowego koloru. Trzy lata bez farby właśnie dobiegły końca - napisała pod postem.
 

Internauci są bardzo ciekawi jej przemiany, o czym tłumnie dawali znać w komentarzach.

Nie mogę się doczekać efektu. I tak jestem pewna, że będzie sztos. Ładnemu we wszystkim będzie ładnie. 
Na pewno będzie super. Czekam na zdjęcia.
Dobra metamorfoza nie jest zła - pisali pod zdjęciem.

Olga Boładź pokazała na Instagramie zdjęcia zrobione w trakcie koloryzacji, więc jeszcze nie wiemy, jak będzie wyglądał efekt, jednak jesteśmy pewni, że wkrótce pochwali się nim w osobnym poście. Myślicie, że blond do niej pasuje?

ZOBACZ TEŻ: Książę William zdradził szczegóły urodzinowego przyjęcia księżniczki Charlotte. Zabawa była przednia. Goście też dopisali

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.