"The Voice of Poland". Ujawniono pełny skład jurorów. Bez Górniak i Szpaka, ale z debiutem znanej wokalistki

Już we wrześniu na antenie TVP2 powraca 12. edycja muzycznego show "The Voice of Poland". Wiadomo, że skład jurorów uległ zmianie. Ujawniono, kogo zobaczymy w nowej roli.

Od dłuższego czasu wiadomo, że w nowym sezonie "The Voice of Poland" nie zobaczymy Edyty Górniak. Jej miejsce zajęła Justyna Steczkowska, która po latach wróciła do produkcji i w przeszłości miała okazję sprawdzić się w roli trenera. W piątkowym wydaniu "Pytania na śniadanie" ujawniono, które gwiazdy będą oceniać występy uczestników. Nie zabrakło głośnego debiutu. 

Zobacz wideo Edyta Górniak nie wzięła pieniędzy za koncert. Dlaczego?

"The voice od Poland". Ujawniono pełny skład jurorów 

Jesienią Telewizja Polska wyemituje 12. edycję muzycznej rywalizacji "The Voice of Poland". Zmiany w składzie jurorów budzą spore zainteresowanie widzów. Praktycznie co sezon pojawiają się nowe twarze w roli trenerów. Niezmiennie fani show zobaczą w roli jurorów weteranów programu, Tomsona i Barona, którzy zasiądą na trenerskich fotelach już po raz dziesiąty. Zabraknie Michała Szpaka i Edyty Górniak. Swój debiut będzie miała Sylwia Grzeszczak. W fotelu zasiądzie również legenda polskiej muzyki rockowej, Marek Piekarczyk, który podobnie jak Justyna Steczkowska, powrócił do produkcji. 

Trenerzy 12. edycji „The Voice of Poland" ujawnieni! W programie zadebiutuje Sylwia Grzeszczak, ponadto do show wraca Justyna Steczkowska i Marek Piekarczyk - pisaliśmy na Instagramie.
 

Sylwia Grzeszczak pierwsze kroki w świecie muzyki stawiała właśnie w programach muzycznych. Wystąpiła w "Od Przedszkola do Opola", czy "Szansie na Sukces". 

Jestem niezwykle podekscytowana nowymi dźwiękami, wokalami, barwami. Chciałabym, żeby to co wydarzy się na scenie "The Voice of Poland" inspirowało także mnie. Czekam na osoby, które będą barwne, będą miały charakterystyczne wokale. Osoby, które będą chciały się rozwijać, czy miały ciekawą osobowość. Zależy mi, aby pomóc uczestnikom w rozwijaniu ich talentu czy wskazaniu drogi, w którą stronę podążać - powiedziała wokalistka.

Premiera 12. edycji „The Voice of Poland" już 11 września w TVP2. Będziecie oglądać? 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.