Sanah znowu zaskakuje - tym razem kierowców. Zagrała na pianinie i zaśpiewała, jadąc jedną z warszawskich dróg!

Sanah ostatnio zakończyła swoją pierwszą trasę koncertową. Artystka nie zwalnia i wciąż zaskakuje fanów. Tym razem zagrała i zaśpiewała, jadąc jednym z warszawskich mostów. Co robiła tam zdobywczyni Fryderyka?

Po udanej trasie "No Tour" sanah nie zwalnia i nadal zaskakuje. Przygotowania do kolejnej  - "Kolońska i szlugi Tour", która rozpocznie się już 31 sierpnia - przeplata pobocznymi projektami. W planach ma między innymi letnie koncerty na świeżym powietrzu.

Ostatnio zrobiła coś, czego nikt się nie spodziewał. Zuzanna Jurczak pojawiła się tym razem na planie filmowym. Nie byłoby w tym nic nietypowego ani zaskakującego, gdyby nie fakt, że sanah podróżowała warszawskimi drogami... na przyczepie! I to jeszcze grając na fortepianie!

Sanah na jednym z warszawskich mostów. Co tam robiła zdobywczyni Fryderyka? 

Internet, w tym Tik Toka, obiegły liczne filmy fanów, którzy byli świadkami tego nietypowego wydarzenia. Stylizacje Zuzanny Jurczak kojarzymy z dziewczęcym, cukierkowym stylem. I tym razem artystka nie zawiodła! Sanah była ubrana w piękną, długą suknię. Prezentowała się obłędnie, jak zwykle!

Fani domniemają, że sanah szykuje dla nich nowy teledysk. Skąd te podejrzenia? Nagranie z przejazdu sanah opublikował profil Oskar studio, podpisując go jako "plan filmowy sanah".

Motyw fortepianu od dawna przewija się w twórczości wielu artystów. Ujęcia jednak najbardziej nawiązują do kultowego "A Thousand Miles" Vanessy Carlton. Czyżby artystka czerpała inspiracje?

 

Sanah zdecydowała, że nie robi sobie urlopu. Ledwo zakończyła trasę koncertową, wygrała Fryderyka i... zaraz rusza dalej koncertować

Wielu artystów po wydaniu płyty i odbyciu trasy koncertowej wybiera się na wypoczynek. Sanah jednak bardzo podoba się kontakt z fanami. Uwielbia z nimi rozmawiać, a podczas koncertów chętnie dzieli się anegdotkami ze swojego życia. W te wakacje zagra jeszcze wiele koncertów. A to nie wszystko - w środę, 5 sierpnia sanah zdobyła swojego pierwszego Fryderyka za popowy album roku. Ledwo opadną emocje związane z rozdaniem nagród, a na jesieni artystka wyruszy w kolejną trasę! 

Jej fani na pewno są zachwyceni. Uważają, że Zuzanna Jurczak jest naprawdę urocza, a na jej występach bawią się doskonale.

Zobacz wideo Sanah rozmawia z Jessie Ware

Jak zareagowalibyście, gdyby artystka zagrała i zaśpiewała, przejeżdżając obok was?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.