Królowa Elżbieta złożyła życzenia urodzinowe Meghan Markle. Monarchini nie była zbyt wylewna

Meghan Markle czwartego sierpnia skończyła 40 lat. W dniu jej urodzin ze wszystkich stron świata napływały życzenia urodzinowe. Do tego grona dołączyła również królowa Elżbieta, która postawiła na życzenia złożone w bardzo formalny sposób.

Meghan Markle planowała zorganizować eleganckie przyjęcie urodzinowe, jednak nie pochwaliła się kadrami z urodzin. Mimo że razem z księciem Harrym odsunęli się od rodziny królewskiej, księżna Kate i książę William nie zapomnieli złożyć jej życzeń urodzinowych. Na oficjalnym koncie na Instagramie królowej Elżbiety również pojawiło się kilka miłych słów w stronę Meghan. Jednak największą uwagę przyciąga dokładnie przemyślany dobór zdjęć. Czego życzyła jej monarchini? 

Zobacz wideo Królowa Elżbieta pokroiła tort mieczem

książę George, księżna Kate, książę WilliamKsiążę George ma osiem lat, a już będzie wyprowadzał się z domu rodziców

Królowa Elżbieta złożyła życzenia urodzinowe Meghan Markle 

Osoby, które nieprzychylnym okiem patrzą na związek Meghan Markle z księciem Harrym otwarcie mówią, że była już aktorka rozbiła rodzinę królewską. Wszystko za sprawą rzekomego, chytrego planu, który miał na celu omamienie księcia i rozkochanie go w sobie. Mimo plotek, od pięciu lat tworzą udany związek. Chociaż wydaje się, że ich kontakty z rodziną królewską w dalszym ciągu są napięte, royalsi nie zapomnieli o urodzinach Meghan. Nie tylko księżna Kate i książę William złożyli jej życzenia urodzinowe. Zrobiła to również królowa Elżbieta, a przynajmniej sztab osób, które prowadzą konta w mediach społecznościowych rodziny królewskiej. 

Można zauważyć trzy zdjęcia, na których przedstawiona jest Meghan w towarzystwie królowej w trakcie ich pierwszej oficjalnej podróży. Znalazł się również kadr z mężem i synem Archiem podczas podróży po Afryce, która miała miejsce we wrześniu 2019 roku. Nie zabrakło również krótkich, ale treściwych życzeń. 

Życzymy dziś księżnej wszystkiego najlepszego z okazji urodzin - czytamy na udostępnionym InstaStories.

Królowa Elżbieta złożyła Meghan Markle życzenia urodzinoweKrólowa Elżbieta złożyła Meghan Markle życzenia urodzinowe Fot. Instagram/ theroyalfamily

Księżna KateKsiężna Kate uwielbia barwne stylizacje, ale z jednym kolorem ma problem

Każde z tych zdjęć zostało zrobione na długo przed tym, nim wybuchł skandal związany z rodziną królewską i oskarżeniami ze strony Meghan i księcia Harry'ego w pamiętnym wywiadzie u Oprah Winfrey. Można podejrzewać, że wybór dokładnie tych zdjęć nie jest przypadkowy i ma symbolizować czasy, gdy między royalsami panowała sielankowa atmosfera. Myślicie, że w niedalekiej przyszłości uda im się spotkać we wspólnym gronie? 

Więcej o: