"Zbuntowany anioł". Tak Natalia Oreiro wyglądała, gdy miała 15 lat. Uśmiech ten sam, a fryzura? "Zaniedbywałam naukę"

Natalia Oreiro pokazła na Instagramie, jak wyglądała, gdy była nastolatką. Niewiele się zmieniła.

Natalia Oreiro zyskała międzynarodową sławę, grając w serialu "Zbuntowany anioł". Aktorka wcieliła się w postać głównej bohaterki - Milagros, która swoją nietuzinkową urodą podbiła serca fanów. Dziś gwiazda ma 44 lata i nadal wygląda zjawiskowo, ale czy zastanawialiście się, jak wyglądała zanim została sławna?

Zobacz wideo "Nasha Natasha" to rosyjski dokument o Natalii Oreiro. Pokaże go Netflix

Katarzyna CichopekCichopek olśniła fanów, pozując w sukience w groszki. Nas prawie - te buty do wymiany

"Zbuntowany anioł". Tak Natalia Oreiro wyglądała, zanim stała się sławna

Natalia Oreiro opublikowała na Instagramie zdjęcie z czasów młodości. Gdy do niego pozowała, miała zaledwie 15 lat, ale widać, że mimo upływu czasu niewiele się zmieniła. Uśmiech i spojrzenie są nadal takie same. A fryzura? To cała Milagros!

Zobacz też: "Zbuntowany anioł". Ivo po latach spotkał się z koleżanką z planu. Czas się dla niej zatrzymał. Poznajecie?

To ja, kiedy miałam 15 lat. Już wtedy ciężko pracowałam i zaniedbywałam naukę. Dziś, lata później, powiedziałabym sobie, abym tak nie pędziła, abym nie traciła etapu swojego dojrzewania, że jeszcze będę miała czas na dorosłość - napisała na Instagramie.
 

Natalia Oreiro naprawdę wcześnie zaczęła karierę. Największa sławę przyniósł jej właśnie serial "Zbuntowany anioł", ale mogliśmy oglądać ją także w takich telenowelach jak "Kachorra to ja" oraz "Jesteś moim życiem". W 2010 roku zagrała w filmie "Miss Tacuarembó" i pojawiła się w produkcji "Gilda - No me arrepiento de este amor", która była oparta na historii tragicznie zmarłej piosenkarki muzyki cumbia.

Natalia SiwiecUrodziny Siwiec. Internautka ma żal. "Taki syf". Odpowiedziała, ale to nie był koniec

Oreiro osiągnęła też sukces w branży muzycznej. W sumie sprzedała 11 milionów płyt i ma na swoim koncie sześć tras koncertowych.

Więcej o: