Agnieszka Kaczorowska rodziła z mężem. Teraz on opowiada: Podtrzymując jej głowę i nogi podczas skurczu

Agnieszka Kaczorowska urodziła, a jej mąż wspomina poród. Na Instagramie podzielił się intymnymi szczegółami, pisząc o tym, jak wspierał żonę na porodówce.

Agnieszka Kaczorowska 29 lipca pochwaliła się na Instagramie, że jej rodzina powiększyła się, a na świat przyszła mała Gabrysia. Celebrytka poinformowała o tym swoich fanów za pomocą Instagrama. Teraz jej mąż, Maciej Pela, także wspomina poród. 

Agnieszka KaczorowskaKaczorowska nawet na porodówce chce wyglądać pięknie. Pokazała wyprawkę

Zobacz wideo Jak Agnieszka Kaczorowska reaguje na "dobre rady" innych mam?

Agnieszka Kaczorowska rodziła z mężem: To był to wyjątkowy poród

Agnieszka Kaczorowska na swoim Instagramie zdradziła, że mąż towarzyszył jej na porodówce i bardzo wspierał. Podkreślała, że rodzili razem. 

Po raz kolejny przekonałam się, że mój mąż to moja druga połowa. W porodzie również! Urodziliśmy Gabi razem i to było przepiękne przeżycie! Maciej Pela, wymiatasz - pisała. 

Maciej Pela także opisał swoje przeżycia związane z porodem. W jego instagramowym wpisie nie zabrakło intymnych fragmentów. 

To był to wyjątkowy poród. Dwa lata temu nie sądziłem, że mogę jeszcze bardziej zbliżyć się do Agi w trakcie tego cudownego momentu. Okazuje się, że leżąc na materacu, podtrzymując jej głowę i nogi podczas skurczu, synchronizując oddech i krzycząc razem z nią, byłem w tym jeszcze bardziej - czytamy. 
 

Pela zachwycał się żoną, pisząc, że jest dla niego bohaterką. Przyznał też, że ze względu na obostrzenia  związane z pandemią COVID-19 nie może spędzić z żoną w szpitalu tyle czasu, ile by chciał. Pod wpisem Peli pojawiło się reż wiele komentarzy. Internauci gratulowali młodym rodzicom i życzyli zdrowia mamie i maluchowi. My również dołączamy się do tych życzeń

ZOBACZ TEŻ: "Moda na brzydotę" to za mało. Teraz Agnieszka Kaczorowska krytykuje "trend na narzekanie w ciąży"

POLECAMY: Agnieszka Kaczorowska oprowadziła po pokoju drugiej córki. Znalazło się w nim dużo zielonych dodatków i pudełko na skarby

Więcej o: