Agnieszka Kaczorowska urodziła! Tancerka powitała na świecie drugą córkę. "Za mną kompletnie inny poród niż dwa lata temu"

Agnieszka Kaczorowska i Maciej Pela przywitali na świecie swoje drugie dziecko. Córeczka otrzymała imię Gabrysia.

Agnieszka Kaczorowska po raz drugi została mamą. Swoje pierwsze dziecko przywitała w lipcu 2019 roku. Wówczas na świecie pojawiła się Emilka. Teraz rodzina aktorki powiększyła się o kolejną pociechę. Dobrą nowiną Kaczorowska podzieliła się na Instagramie.

Zobacz wideo Ciężarna Agnieszka Kaczorowska zatańczyła z mężem

Agnieszka Kaczorowska urodziła

Agnieszka Kaczorowska informację o drugiej ciąży długo trzymała w tajemnicy. Ostatecznie w styczniu 2021 roku oficjalnie potwierdziła, że spodziewa się kolejnego dziecka. Od tamtej chwili w mediach społecznościowych chętnie dzieliła się szczegółami dotyczącymi macierzyństwa. Na narodziny Gabrysi Kaczorowska i Pela czekali dziewięć długich miesięcy. Dziewczynka urodziła się 29 lipca.

Z miłości i w imię miłości! Trzymam w rękach kolejny cud życia! To było coś niesamowitego i błyskawicznego! Za mną kompletnie inny poród niż 2 lata temu. Taki wymarzony, upragniony. Taki poród, po którym czuję się heroską! Po raz kolejny przekonałam się, że mój mąż to moja druga połowa. W porodzie również! Urodziliśmy Gabi razem i to było przepiękne przeżycie! Natura jest niesamowita. A kobieta jest siłą! Czuję się niewiarygodnie spełniona i szczęśliwa zaczynając kolejny rozdział naszej Pelakowej rodzinki… już z Gabi na pokładzie - napisała celebrytka.
 

Przez ostatnie miesiące Agnieszka Kaczorowska celebrowała każdą chwilę w ciąży. Aktorka wzięła udział w intymnej sesji zdjęciowej, na której towarzyszyła jej także córka Emilka. Kadrami ze studia podzieliła się na Instagramie. Jakiś czas temu pokazała także fotografie, które zostały zrobione w czasie pierwszej i drugiej ciąży. Aktorka ma na nich identyczne body, a jedyną wizualną różnicą są jej włosy. Swoimi przemyśleniami na ten temat podzieliła się z fanami.

Nie tylko czuję, że bardzo się zmieniłam, ale to też bardzo widać. Mam wrażenie, jakby na tych zdjęciach były dwie inne kobiety. A to po prostu JA. Dwa lata różnicy. Nie tylko ścięłam włosy. Z jednej strony złagodniałam, a z drugiej dojrzałam. Doświadczenia zmieniają rysy. Inne myślenie, jeszcze większy dystans do wszystkiego. Jeszcze silniejsze priorytety. Niezmiennie szczęśliwa. Pewna. Spokojna - napisała wówczas Kaczorowska.

Agnieszka KaczorowskaAgnieszka Kaczorowska instagram/agakaczor

Wkrótce zapewne poznamy więcej szczegółów na temat drugiego porodu Agnieszki Kaczorowskiej. Tymczasem składamy gratulacje.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.