Agnieszka Kaczorowska oprowadziła po pokoju drugiej córki. Znalazło się w nim dużo zielonych dodatków i pudełko na skarby

Agnieszka Kaczorowska wkrótce powita na świecie swoją drugą córkę. Aktorka pochwaliła się, jak urządziła pokój dziewczynki.

Agnieszka Kaczorowska jest w zaawansowanej ciąży, dlatego dba o to, aby przygotowania przed porodem były dopięte na ostatni guzik. Ostatnio pokazała, co składa się na wyprawkę dla Gabrysi. Znalazły się w niej m.in. dwa łóżeczka, śpiworki, rożki i ochraniacze. A jak wygląda pokój dziewczynki?

Zobacz wideo Ciężarna Agnieszka Kaczorowska zatańczyła z mężem

Agnieszka Kaczorowska stworzyła dla Gabrysi minisafari

Agnieszka Kaczorowska pokazała dziecięcy pokój na Instagramie, a wszystkie jego zakamarki od A do Z omówiła także na filmie, który opublikowała na YouTube.

To jest pokój, który przygotowaliśmy dla noworodka, a zaraz potem dla niemowlaka. Najważniejsze jest miejsce do przewijania. Przewijak ustawiliśmy na komodzie i wydaje mi się, że komoda jest wystarczającym meblem na najpotrzebniejsze rzeczy na sam początek. Obok przewijaka znajduje się organizer na artykuły pielęgnacyjne i chusteczki, który łatwo ze sobą zabrać w inne miejsca w domu - mówi Agnieszka Kaczorowska.

W pokoju Gabrysi znajdują się drewniane meble i dominują jasne kolory, które dopełniają zielone dodatki, m.in. baldachim, poduchy i kanapa.

Nie wiem, kiedy Gabrysia faktycznie będzie tutaj spała, może w czasie drzemek w ciągu dnia, ale myślę, że po szóstym miesiącu będziemy starać się odłożyć ją do tego łóżeczka z łóżeczka dostawnego - przyznała Agnieszka Kaczorowska.

Aktorka postanowiła, że w pokoju Gabrysi odtworzy klimat safari, dlatego na ścianach znalazły się naklejki egzotycznych zwierząt. Kolejnym ważnym elementem jest pudełko na skarby. Takie samo znajduje się w pokoju Emilki, czyli pierwszej córki Agnieszki Kaczorowskiej i Macieja Peli. Znajdą się w nim cenne przedmioty z dzieciństwa Gabrysi - począwszy od szpitalnej opaski.

 
Więcej o: