Agnieszka Kaczorowska świętuje 29. urodziny. Pochwaliła się uroczą fotką z rodziną: Dziś celebruję z najukochańszymi

Agnieszka Kaczorowska dorastała na oczach widzów. Na Instagramie opublikowała rodzinne zdjęcie i w szampańskim nastroju przyznała, że świętuje 29. urodziny. Zdradziła, jak spędziła ten dzień.

Agnieszka Kaczorowska w show-biznesie pojawiła się jako kilkuletnia dziewczynka. Największą rozpoznawalność zyskała jako serialowa Bożenka z "Klanu". Przez lata widzowie mogli oglądać metamorfozę aktorki, która teraz jest dorosłą kobietą. Założyła rodzinę i spełnia się jako żona i matka. Aga opublikowała rodzinne zdjęcie na Instagramie i zdradziła, jak w jej przypadku wyglądało świętowanie 29. urodzin. 

Zobacz wideo Ciężarna Agnieszka Kaczorowska zatańczyła z mężem

Joanna KurowskaJoanna Kurowska długo lekceważyła objawy. W końcu jednak otrzymała diagnozę

Agnieszka Kaczorowska świętuje 29. urodziny 

Agnieszka Kaczorowska razem z mężem, Maciejem Pelą niebawem powitają na świecie drugie dziecko. Aktorka zdradziła, że kolejny raz spodziewają się córki. Chętnie pokazuje, jak przygotowuje się do porodu. 16 lipca wypadają jej urodziny. Na Instagramie pokazała, jak świętowała tego dnia.

Solenizantka przyznała, że dzień ten spędza w rodzinnym gronie, bez szaleństw. Pochwaliła się uroczym zdjęciem, na którym zapozowała w towarzystwie męża i córki. Aktorka założyła długą, satynową sukienkę w kolorze kości słoniowej, która podkreśliła jej ciążowe krągłości. Pod mocno wyciętą kreację założyła koronkową brateletkę i można zauważyć, że uśmiech nie schodził jej z ust. W końcu była otoczona osobami, które kocha. 

#Celebruję #29. Bo #dbamosiebie #jestemważnadlasiebie. Dziś celebruję bardzo spokojnie, z najukochańszymi. Celebruję miłość, spokój i wdzięczność. Żyję tak, jak sobie wymarzyłam i nie przestaję marzyć dalej. Jestem szczęśliwa. Tu i teraz. Niech tak będzie zawsze - napisała aktorka.
 

Pod zdjęciem w stronę Agnieszki posypały się życzenia urodzinowe od fanów. 

Bądź dalej szczęśliwa. Wszystkiego najlepszego.
Cudowności dla Ciebie Agnieszko.
Aby wszystkie Pani marzenia kiedyś się spełniły! A teraz dużo odpoczynku i radości z mężem i córeczką - czytamy.

Angelina JolieBędzie śledztwo w sprawie adopcji syna Angeliny Jolie. Ponoć wcale nie był sierotą

My również przyłączamy się do życzeń. 

Więcej o: