"Najpiękniejsza dziewczynka świata" ma dziś 21 lat i nadal błyszczy w świecie mody. Jak teraz wygląda?

Thylane Blondeau jako czterolatka kroczyła po wybiegach światowych projektantów i zyskała miano "najpiękniejszej dziewczynki świata". Dziś ma 21 lat i wygląda zjawiskowo.

Thylane Blondeau urodziła się 5 kwietnia 2001 roku, a już cztery lata później zadebiutowała w branży modowej. Ma na swoim koncie współpracę z największymi światowymi markami, jak Dolce & Gabbana czy L'Oreal Paris, ale nie powiedziała jeszcze ostatniego słowa. Jak potoczyły się losy "najpiękniejszej dziewczynki świata"?

Zobacz wideo Modelka Victoria's Secret pozuje w kożuchu projektu Sary Boruc

"Najpiękniejsza dziewczynka świata" ma 21 lat i nadal zachwyca

Thylane Blondeau pojawiła się na wybiegu Jeana Paula Gaultiera, kiedy miała zaledwie cztery lata, a jeszcze większy rozgłos przyniosła jej kontrowersyjna sesja zdjęciowa dla magazynu "Vogue". Thylane pojawiła się na okładce wystylizowana na dorosłą kobietę, co, choć nie przypadło do gustu wszystkim odbiorcom, to nie wpłynęło negatywnie na jej karierę. Popularność Francuzki rosła. 

W ostatnich latach modelka kilkakrotnie trafiała do zestawienia "100 Najpiękniejszych Twarzy" magazynu "TC Candler". Poza tym ma na swoim koncie debiut aktorski. W 2015 roku zagrała w filmie "Bella i Sebastian 2".

Obecnie Thylane nadal jest aktywna w świecie mody i bierze udział w kampaniach reklamowych dla różnych marek, jednak stawia też na rozwój własnej firmy. 21-latka założyła Heaven May, czyli markę oferującą bluzy, dresy, torby sportowe, a teraz też maseczki ochronne.

Warto wspomnieć, że serce Blondeau jest już zajęte. Modelka od dłuższego czasu jest szczęśliwie zakochana i i regularnie wrzuca na Instagram zdjęcia ze swoim partnerem.

Thylane Blondeau jest też bardzo aktywna w mediach społecznościowych, na których publikuje zdjęcia z wybiegów, kampanii reklamowych, ale także pokazuje, jak wygląda jej życie prywatne. Obecnie modelka cieszy się urlopem na Ibizie, gdzie przebywa razem z rodziną. Na Instagramie obserwują ponad cztery miliony użytkowników. 

Więcej zdjęć Thylane Blondeau zobaczycie też w galerii nad tekstem. 

Więcej o: