Agnieszka Kaczorowska znowu wypowiada się na temat piękna. Po raz kolejny wywołała lawinę komentarzy

Jakiś czas temu Agnieszka Kaczorowska wywołała burzę w internecie publikując wpis o "modzie na brzydotę". Teraz celebrytka zabrała głos w temacie piękna.

Kilka tygodni temu Agnieszka Kaczorowska wywołała burzę w sieci. Gwiazda na swoim profilu na Instagramie opublikowała wpis o "modzie na brzydotę". Pod postem aktorki pojawiło się mnóstwo krytycznych komentarzy, a swojego oburzenia nie ukrywały również inne gwiazdy. Teraz Aga opublikowała post, w którym porusza temat piękna. Celebrytka zwraca uwagę na słowa, jakie każdy z nas wypowiada mówiąc o sobie.

Zobacz wideo

Agnieszka Kaczorowska wypowiada się na temat piękna

Gwiazda serialu "Klan" pokazała zdjęcia, na których z uśmiechem na ustach, obejmuje swój ciążowy brzuch i pozuje w ogrodzie. W opisie pod galerią czytamy, jakie znaczenie dla aktorki mają słowa, które wypowiada o samej sobie.

Mówię o sobie pięknie. Każde wypowiadane przez nas słowo, czy to na głos czy tylko w myślach ma ogromną moc i wpływa na nasze samopoczucie. Dlatego wsłuchuję się w słowa, które mówią o mnie. Te w mojej głowie, te gdy rozmawiam z ludźmi, te gdy o sobie piszę. Jakiś czas temu pracowałam nad tym, aby zamienić: "bebzol" na "brzuch", "pazury" na "paznokcie", "kłaki" na "włosy", "ryj" na "twarz", "brzydka" na "piękna", "nijaka" na "wyjątkowa", "zmęczona" na "silna", "zagubiona" na "poszukująca", "nielubiana" na "kochana",  "wszystko mi jedno" na "dbam o siebie". "W niczym nie jestem dobra" na... I tu warto znaleźć co najmniej 5 rzeczy, w których jesteście dobrzy. Bo jestem pewna, że jest takich wiele! Czekam na Wasze przykłady zamianek! Zróbmy razem długą listę!
 

Pod wpisem Agnieszki od razu zaczęły pojawiać się komentarze. Internauci są zachwyceni tym, co napisała gwiazda. 

Takiego postu potrzebowałam, dziś w szczególności! Dziękuję Ci.
Agnieszko, jesteś wspaniałą kobietą. Bardzo lubię czytać Twoje posty.
To ważne jak o sobie mówimy, dobrze, że o tym wspominasz.

Niektórzy internauci odnieśli się jednak do wpisu Kaczorowskiej o "modzie na brzydotę".

"Brzydota" na "bycie sobą".
Zastanawiam się dlaczego Pani tak konsekwentnie odmawia ludziom prawa do bycia zmęczonym. Dlaczego? Zmęczenie jest naturalnym stanem fizjologicznym, no do diaska.
E tam przecież jest moda na brzydotę wiec nie musisz się starać tego zamieniać.

Co sądzicie o nowym wpisie Agnieszki?

Więcej o:
Copyright © Agora SA