Paulina Młynarska sprzedaje mieszkanie na Krecie. Piękne, ale drogie. "W luksusowym kompleksie z dużym basenem"

Paulina Młynarska zdradziła kwotę, za jaką chce sprzedać swój apartament na Krecie. Dziennikarka zamieściła także zdjęcia mieszkania.

Paulina Młynarska zdecydowała się sprzedać swój piękny apartament w Grecji. W sieci zamieściła fotografie i krótki opis mieszkania na Instagramie. Znajdą się chętni?

Aleksandra Jarmolińska z partnerkąPolska olimpijka planuje ślub ze swoją dziewczyną. "Czujemy się dyskryminowane"

Paulina Młynarska wystawiła mieszkanie na Krecie na sprzedaż

W 2018 roku dziennikarka zrealizowała swoje marzenie o przeprowadzce do Grecji i kupiła niewielki dom na Krecie. O tym, że kiedyś zamieszka w Helladzie, zadecydowała, jak miała zaledwie sześć lat. Jak wyjawiła w przeszłości w jednym z postów na Instagramie, powzięła taki plan po tym, jak... zachwyciły ją greckie pączki - lukumades. Od tamtej pory pracowała na to, aby móc sobie kiedyś pozwolić mieszkać w miejscu, które nazywa swoją "duchową ojczyzną". Młynarska o tym, że wystawia mieszkanie na sprzedaż, poinformowała obserwatorów na Instagramie:

Moje śliczne mieszkanie na Krecie idzie na sprzedaż! Dwie sypialnie, salon, kuchnia. Widok na morze i góry, przy plaży w Maleme. W luksusowym kompleksie z dużym basenem i tropikalnym ogrodem.

Dziennikarka zdradziła również cenę lokalu. Za mieszkanie trzeba zapłacić 142 tys. euro, czyli ok. 652 tys. zł.

 

Jennifer Lopez, Ben AffleckPowrót "Bennifer". Edyta Pazura podekscytowana, Damon "na tak", a psychologowie?

Decyzja dziennikarki może zaskakiwać, bowiem w przeszłości wielokrotnie podkreślała, że to właśnie tam znalazła swoje miejsce na ziemi. Nie trudno jednak zauważyć, że przeprowadzki leżą w naturze Pauliny Młynarskiej. Gwiazda mieszkała już m.in. w Warszawie, Paryżu oraz Zakopanem.

Więcej o: