Bratanica księżnej Diany wyszła za multimilionera. Miała aż pięć sukien ślubnych. Kwiaty, koronki... Jedna lepsza od drugiej!

Nie milkną echa bajecznego ślubu Kitty Spencer. Córka młodszego brata księżnej Diany tego wyjątkowego dnia miała aż pięć kreacji. Która była najbardziej efektowna?

Bratanica księżnej Diany, lady Katherine Spencer w minioną sobotę powiedziała sakramentalne "tak" 62-letniemu milionerowi Michaelowi Lewisowi. Ślub odbył się w ogromnej posiadłości w Rzymie. Był bajkowy i z rozmachem, a bawiło się na nim wielu znamienitych gości związanych z arystokracją i show-biznesem. Nic więc dziwnego, że do tej pory rozpisują się o nim media na całym świecie. Niemałą uwagę skradły kreacji Kitty Spencer, których było aż pięć!

Zobacz wideo BBC nagle wstrzymało reportaż ws. szokującego wywiadu księżnej Diany. Książę William komentuje

Bratanica księżnej Diany wyszła za multimilionera. Miała aż pięć sukien ślubnych. Kwiaty, koronki... Jedna lepsza od drugiej!

Weselny tydzień 30-letniej Kitty Spencer rozpoczął się wieczorem panieńskim zorganizowanym we Florencji. Przyszła panna młoda przechadzała się uroczymi uliczkami wraz z przyjaciółkami.

 

Najważniejszą kreacją była oczywiście suknia ślubna, w której Kitty poślubiła milionera. To specjalny projekt od domu mody Dolce&Gabanna, którego Kitty jest twarzą. Suknia ślubna była koronkowa, miała bufiaste rękawy, a wykonana została w stylu wiktoriańskim, a długi welon dodawał jej nieco romantyzmu.

 

Na jednej sukni oczywiście się nie skończyło. Kitty Spencer miała w Rzymie przygotowanych aż pięć kreacji. Niedługo po przysiędze pojawiła się w długiej, ręcznie malowanej, jedwabnej sukni w kwiaty, która była wysadzana kryształami.

 

Podczas przyjęcia weselnego Kitty zrezygnowała już z tradycyjnej bieli i postawiła na niebieską suknię w czerwone kwiaty. To oczywiście nie wszystko. Niedługo później prezentowała się już w złotej, nieco krótszej sukience, która z pewnością była o wiele wygodniejsza.

 

Jesteśmy pod wrażeniem. Przysięga małżeńska to jedno, ale ciągłe przebiórki? Szacunek.

ZOBACZ TEŻ: Doda na odważnych zdjęciach. "Moje życie seksualne jest żenujące". Fan: Były musi płakać. Napisała, ilu miała partnerów

Więcej o:
Copyright © Agora SA