Doda na odważnych zdjęciach. "Moje życie seksualne jest żenujące". Fan: Były musi płakać. Napisała, ilu miała partnerów

Doda pochwaliła się fanom nowymi, odważnymi ujęciami na Instagramie. Piosenkarka przy okazji opowiedziała nieco na temat najbardziej intymnej sfery swojego życia.

Od kilku miesięcy u Dody sporo się dzieje. Zarówno w życiu zawodowym, jak i prywatnym. Na początku czerwca piosenkarka ogłosiła, że rozwodzi się z Emilem Stępniem, co było niemałym szokiem dla fanów. Niedługo później wydała singiel "Don't wanna hide", który promuje film "Dziewczyny z Dubaju". Piosenkarka coraz częściej pojawia się publicznie i promuje piosenkę. Właśnie pochwaliła się zdjęciami z kolejnego "secret projectu".

Zobacz wideo Doda w „Voice of Poland"? „Chciałabym, żeby obok mnie siedział ktoś, kogo nie lubię"

Doda wygina się na Instagramie i wyznaje: Moje życie seksualne jest żenujące

Doda niedzielny wieczór spędziła na tajemniczym planie zdjęciowym. Nie wiadomo dokładnie, co to za projekt, a sama zainteresowana zaznaczyła, że fani i tak nie zgadną. Nie przeszkodziło to jej jednak w podzieleniu się kilkoma odważnymi ujęciami.

 

Nie zabrakło wielu komplementów od fanów. Niektórzy z nich nawiązywali do ostatnich perypetii miłosnych wokalistki.

Były mąż musi płakać, jak widzi te zdjęcia - napisał jeden z fanów.
Ale który - dopytał inny.

DodaDoda oceniła "Hotel Paradise" i "Love Island". Jeden uwielbia

Pod kolejnym postem Doda skupiła się nieco bardziej na swoim życiu intymnym. Jak sama przyznaje, to nie należy do zbyt spektakularnego, z czego ta jest bardzo dumna.

Jestem bardzo odważna w wyrażaniu siebie, w przeciwieństwie do mojego życia prywatnego, gdzie jestem bardzo nieśmiała. Do tego jestem totalną konserwą w kwestiach damsko-męskich, moje życie seksualne moim zdaniem jest „żenujące" (śmiech). Ja w wieku 37 lat moich partnerów seksualnych jestem w stanie policzyć na palcach dwóch rąk. Nie chciałabym zostać teraz królową Tindera, bo tego nie czuję, ale na scenie mam swoje alter ego i lubię taką eksplozję seksualności… - czytamy pod postem.
 

Doda, Max HodgesDoda opowiedziała o relacji z Maxem Hodgesem. "To jest historia na film"

ZOBACZ TEŻ: Zbigniew Zamachowski milczał po rozstaniu z Moniką Richardson. Z okazji urodzin w końcu udzielił wywiadu. "Popełniałem błędy"

Więcej o: