Bratanica księżnej Diany wzięła ślub ze znanym miliarderem! Dwór we Włoszech, suknia Dolce & Gabbana i plejada gwiazd

Bratanica księżnej Diany i najstarsza córka Charlesa Spencera, Kitty Spencer powiedziała sakramentalne "tak" znanemu potentatowi mody Michaelowi Lewisowi. Wystawny ślub odbył się nieopodal Rzymu, a wielkie, włoskie wesele poprzedził szalony wieczór panieński we Florencji.

Kitty Spencer to podbijająca świat mody bratanica księżnej Diany. Córka Charlesa Spencera pod koniec 2019 roku przyjęła oświadczyny starszego od niej o trzydzieści dwa lata miliardera, Michaela Lewisa. Para zakochanych wzięła właśnie ślub. Uroczystość odbyła się w należącej do rodziny Aldobrandini willi we Frascati, czyli wiejskiej, lecz bardzo wystawnej posiadłości, z której rozpościera się piękny widok na Rzym.

Kto pojawił się na wielkim, włoskim weselu? Lista gości była pełna gwiazd - zarówno celebrytów, jak i arystokratów.

Zobacz wideo BBC nagle wstrzymało reportaż ws. szokującego wywiadu księżnej Diany. Książę William komentuje!

Bratanica księżnej Diany wzięła ślub z miliarderem

Według doniesień portalu Daily Mail imprezowy tydzień Kitty Spencer we Włoszech rozpoczął się zorganizowanym we Florencji wieczorem panieńskim, podczas którego przyszła panna młoda razem z przyjaciółkami przechadzały się klimatycznymi uliczkami miasta w kolorowych perukach na głowach.

 

Bratanica księżnej Diany na początku tego roku została światową ambasadorką Dolce & Gabbana, dlatego zarówno na poprzedzającym wesele przyjęciu, jak i na ślubie nie mogło zabraknąć stylizacyjnych akcentów z luksusowego, mediolańskiego domu mody. Lady Kitty pozostała wierna zaufanej marce i to właśnie docenianym na całym globie projektantom powierzyła stworzenie niepowtarzalnej, białej sukni.

Kitty Spencer zaręczonaBratanica księżnej Diany zaręczyła się. Wybrankiem Kitty Spencer jest dużo starszy multimilioner. Zmieni dla niego wiarę?

Na ceremonii ślubnej we Frascati pojawili się między innymi: siostry panny młodej, bliźniaczki Eliza i Amelia; wicehrabina Emma Weymouth i jej mąż Ceawlin Thynn; gwiazda pop Pixie Lott z partnerem czy żona Idrisa Elby, Sabrina. Nie wiadomo, czy swoją obecnością we Włoszech zaszczycił nowożeńców ojciec Kitty, Charles Spencer, który w dzień poprzedzający uroczystość publikował na Instagramie zdjęcia ogrodów swojej angielskiej posiadłości. 

 

Wśród gości nie zabrakło natomiast trojga dorosłych dzieci Michaela Lewisa z poprzedniego małżeństwa, które razem z innymi zaproszonymi bawiły we Włoszech już kilka dni wcześniej. W piątek wieczorem zorganizowano bowiem oficjalną kolację w restauracji Galleria Del Cardinale w barokowym pałacu w centrum Rzymu, gdzie przyjaciele Spencer i miliardera jedli tradycyjne, lokalne przysmaki - ravioli z bulionem wołowym, sardyński makaron fregola oraz tiramisu. 

Z niekrytą ciekawością czekamy na fotorelację z tak wystawnego przyjęcia, a nowożeńcom życzymy miłości i wytrwałości.

Jennifer Lopez, Ben AffleckLopez oficjalnie potwierdziła związek z Affleckiem. Opublikowała romantyczne zdjęcie

Więcej o: