Bratanica księżnej Diany wzięła ślub ze znanym miliarderem! Dwór we Włoszech, suknia Dolce & Gabbana i plejada gwiazd

Bratanica księżnej Diany i najstarsza córka Charlesa Spencera, Kitty Spencer powiedziała sakramentalne "tak" znanemu potentatowi mody Michaelowi Lewisowi. Wystawny ślub odbył się nieopodal Rzymu, a wielkie, włoskie wesele poprzedził szalony wieczór panieński we Florencji.

Kitty Spencer to podbijająca świat mody bratanica księżnej Diany. Córka Charlesa Spencera pod koniec 2019 roku przyjęła oświadczyny starszego od niej o trzydzieści dwa lata miliardera, Michaela Lewisa. Para zakochanych wzięła właśnie ślub. Uroczystość odbyła się w należącej do rodziny Aldobrandini willi we Frascati, czyli wiejskiej, lecz bardzo wystawnej posiadłości, z której rozpościera się piękny widok na Rzym.

Kto pojawił się na wielkim, włoskim weselu? Lista gości była pełna gwiazd - zarówno celebrytów, jak i arystokratów.

Zobacz wideo BBC nagle wstrzymało reportaż ws. szokującego wywiadu księżnej Diany. Książę William komentuje!

Bratanica księżnej Diany wzięła ślub z miliarderem

Według doniesień portalu Daily Mail imprezowy tydzień Kitty Spencer we Włoszech rozpoczął się zorganizowanym we Florencji wieczorem panieńskim, podczas którego przyszła panna młoda razem z przyjaciółkami przechadzały się klimatycznymi uliczkami miasta w kolorowych perukach na głowach.

 

Bratanica księżnej Diany na początku tego roku została światową ambasadorką Dolce & Gabbana, dlatego zarówno na poprzedzającym wesele przyjęciu, jak i na ślubie nie mogło zabraknąć stylizacyjnych akcentów z luksusowego, mediolańskiego domu mody. Lady Kitty pozostała wierna zaufanej marce i to właśnie docenianym na całym globie projektantom powierzyła stworzenie niepowtarzalnej, białej sukni.

Na ceremonii ślubnej we Frascati pojawili się między innymi: siostry panny młodej, bliźniaczki Eliza i Amelia; wicehrabina Emma Weymouth i jej mąż Ceawlin Thynn; gwiazda pop Pixie Lott z partnerem czy żona Idrisa Elby, Sabrina. Nie wiadomo, czy swoją obecnością we Włoszech zaszczycił nowożeńców ojciec Kitty, Charles Spencer, który w dzień poprzedzający uroczystość publikował na Instagramie zdjęcia ogrodów swojej angielskiej posiadłości. 

 

Wśród gości nie zabrakło natomiast trojga dorosłych dzieci Michaela Lewisa z poprzedniego małżeństwa, które razem z innymi zaproszonymi bawiły we Włoszech już kilka dni wcześniej. W piątek wieczorem zorganizowano bowiem oficjalną kolację w restauracji Galleria Del Cardinale w barokowym pałacu w centrum Rzymu, gdzie przyjaciele Spencer i miliardera jedli tradycyjne, lokalne przysmaki - ravioli z bulionem wołowym, sardyński makaron fregola oraz tiramisu. 

Z niekrytą ciekawością czekamy na fotorelację z tak wystawnego przyjęcia, a nowożeńcom życzymy miłości i wytrwałości.

Więcej o: