Bratanica księżnej Diany na ślubie kuzynki. Nie można było oderwać od niej wzroku! Przyćmiła nawet Meghan Markle

Kitty Spencer pojawiła się na ślubie swojej przyjaciółki, która jest kuzynką księcia Harry'ego. Wyglądała przepięknie! Przyćmiła nawet Meghan Markle.

Kitty Spencer w ubiegły weekend pojawiła się na ślubie kuzynki. Miłość przyrzekali sobie Celia McCorquodale i George Woodhouse. Celia jest córką siostry księżnej Diany. Spencer skradła całą uwagę i przyćmiła nawet Meghan Markle

Kitty Spencer przyćmiła Meghan Markle

Kitty Spencer wyglądała naprawdę przepięknie. Kwiecista sukienka, stylowy kapelusz i eleganckie dodatki - całość prezentowała się obłędnie! 

ZOBACZ ZDJĘCIA KITTY SPENCER >>>>>>>> 

 

Pojawiły się głosy, że Kitty wyglądała lepiej niż Meghan. I absolutnie się z nimi zgadzamy! Przypomnijmy, że książę Harry i Meghan Markle również pojawili się na tej uroczystości. 

Meghan Markle i książę HarryMeghan Markle i książę Harry Geoff Robinson Photography/ EAST NEWS

Kim jest Kitty Spencer? 

O Kitty Spencer zrobiło się głośno, kiedy pojawiła się na ślubie księcia Harry'ego i księżnej Meghan. Ta piękna blondynka ma 28 lat i jest córką brata księżnej Diany, Charlesa Spencera. Urodę odziedziczyła po mamie, która w przeszłości była związana z modelingiem. Spencer również pracuje jako modelka. Współpracowała z Dolce&Gabbana oraz pozowała m.in. dla magazynu "Marie Claire". 

Kitty Spencer urodziła się w Wielkiej Brytanii, ale dzieciństwo oraz wczesną młodość spędziła w RPA. To właśnie tam wyjechała jej rodzina po śmierci Diany, by uciec od tabloidów i paparazzi. Studiowała psychologię i literaturę angielską, a następnie historię sztuki i filologię włoską. Po powrocie do Wielkiej Brytanii zrobiła magisterkę z zarządzania markami luksusowymi.

Jest piękna, prawda?

JT

Więcej o:
Copyright © Agora SA