Grażyna Szapołowska na zdjęciu z córką i wnuczką. "Trzy pokolenia". Fani zachwyceni: Absolutnie piękne

Grażyna Szapołowska pochwaliła się wyjątkowym zdjęciem. Pozuje na nim z córką i wnuczką. Panie są do siebie bardzo podobne.

Grażyna Szapołowska jest aktywna w mediach społecznościowych. Na Instagramie chętnie publikuje prywatne zdjęcia - zarówno te aktualne, jak i archiwalne. Tym razem podzieliła się z fanami kadrem, na którym pozuje z córką Katarzyną i wnuczką Karoliną.

Zobacz wideo Dzieci aktorów, które poszły w ślady znanych rodziców

Grażyna Szapołowska na zdjęciu z córką i wnuczką. "Trzy pokolenia"

Grażyna Szapołowska wraz z córką Katarzyną i wnuczką Karoliną Matej wyjechały nad polskie morze. Wszystko dlatego, że 24 lipca obchodzono 90-lecie istnienia Juraty. Aktorka i jej bliscy byli obecni na wydarzeniu. Szapołowska wzięła nawet udział w pokazie mody Doroty Goldpoint. Gwiazda przeszła po wybiegu w błękitnej, zwiewnej sukni z falbanami. Aktorka prezentowała się wspaniale (zdjęcia znajdziecie w naszej galerii, w górnej części artykułu). 

Przed imprezą Szapołowską pozowała też na ściance w towarzystwie córki i wnuczki. Sama opublikowała też na Instagramie zdjęcie, na którym znalazły się Katarzyna i Karolina. Uwagę zwraca podpis pod kadrem. 

Trzy pokolenia - napisała aktora. 
 

Grażyna Szapołowska z córką i wnuczką. Fani komentują 

Pod fotografią pojawiło się mnóstwo komentarzy. Fani nie szczędzili komplementów bohaterkom zdjęcia. 

Absolutnie piękne.
Fantastyczne. 
Cudowne kobiety - czytamy. 

Niektórzy podkreślali też, że panie są do siebie bardzo podobne. Wy też to widzicie? 

ZOBACZ TEŻ: Wnuczka Grażyny Szapołowskiej wzięła udział w "The Voice of Poland". Karolina Matej nie zachwyciła jurorów

POLECAMY: Grażyna Szapołowska bez grama makijażu zmierza na plan zdjęciowy. Wygląda fenomenalnie. "Przepiękna, zmysłowa i naturalna"