Grażyna Szapołowska bez grama makijażu zmierza na plan zdjęciowy. Wygląda fenomenalnie. "Przepiękna, zmysłowa i naturalna"

Grażyna Szapołowska stała się bardzo aktywną użytkowniczką Instagrama. Ostatnio podzieliła się z fanami wyjątkowym zdjęciem. Zrobiła sobie selfie i pozowała bez grama makijażu. Fani są zachwyceni jej naturalnością.

Grażyna Szapołowska zagrała w wielu produkcjach filmowych więc nie bez powodu nazywana jest ikoną polskiego kina. Ostatnio mogliśmy podziwiać jej talent w filmie "365 dni". Szapołowska wcieliła się w mamę głównej bohaterki. Stała się też bardzo aktywna na Instagramie i w środę rano opublikowała zdjęcie siebie w naturalnej wersji. Fani wpadli w euforię. Nie dziwimy się.

ZOBACZ TEŻGrażyna Szapołowska już tak nie wygląda. Przefarbowała włosy na brąz! Ten kolor dodał jej pazura

Zobacz wideo Agnieszka Kaczorowska pokazała, jak wygląda bez makijażu i filtrów z Instagrama

Grażyna Szapołowska pozuje w naturalnej wersji. Fani zachwyceni

Polskie gwiazdy coraz częściej publikują w sieci zdjęcia bez makijażu. Zdają sobie sprawę, że internauci chętnie lajkują takie posty i są po prostu ciekawi, jak ich idole wyglądają w naturalnych wersjach. W ślad koleżanek poszła w środę Grażyna Szapołowska. Aktorka wykonała sobie selfie w drodze na plan zdjęciowy. Oznaczyła m.in. profil "Vogue Polska", więc prawdopodobnie jej nowe zdjęcia zobaczymy w najnowszym magazynie.

 

Pod fotografią nie zabrakło miłych słów ze strony internautów.

Pięknie Pani wygląda - natura.
Zawsze była i będzie Pani piękna kobietą. Podziwiam od zawsze.
Przepiękna, zmysłowa i naturalna kobieta.
Prawdziwa i autentyczna w tym sztucznym świecie. Brawo!

W pełni zgadzamy się z opinią fanów Szapołowskiej. Uważamy, że Pani Grażyna wygląda pięknie zarówno w pełnym makijażu na ściankach i szklanym ekranie, jak i zwykłym selfie w naturalnej wersji. Poprosimy więcej takich ujęć!

POLECAMY: Grażyna Szapołowska spędza "bezcenny czas z wnuczką". Są do siebie bardzo podobne. Internauta: Tak piękna jak babcia

Więcej o: