Grażyna Szapołowska spędza "bezcenny czas z wnuczką". Są do siebie bardzo podobne. Internauta: Tak piękna jak babcia

Na instagramowym profilu Grażyny Szapołowskiej pojawiło się zdjęcie z wnuczką. Kobiety spędzają wyjątkowe chwile na wakacjach za granicą.

Grażyna Szapołowska od lat niezmiennie uznawana jest za jedną z najpiękniejszych polskich aktorek. Wygląda na to, że urodę po babci odziedziczyła jej wnuczka Karolina, z którą aktorka chętnie się pokazuje.

Aktorce zdarzyło się zabrać wnuczkę na ściankę, gdzie obie zrobiły niemałe wrażenie. Swego czasu panie wystąpiły także wspólnie w "Dzień Dobry TVN", a my pozwoliliśmy sobie przejrzeć instagramowy profil Karoliny. Okazuje się, że dziewczyna jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych, gdzie ma już sporą liczbę obserwatorów. Myślicie, że Karolina pójdzie w ślady babci i zrobi karierę w show-biznesie? Według nas ma sporą szansę. Zobaczcie jej najnowsze zdjęcie z babcią.

Grażyna Szapołowska pozuje z wnuczką w windzie

Na instagramowym profilu Grażyny Szapołowskiej pojawiła się fotografia z wakacji, przy której widnieje rozczulający opis. Aktorka zapozowała ze swoją dwudziestoletnią wnuczką. 

Bezcenny czas z wnuczką - napisała pod zdjęciem 
 

Dodajmy, że kobiety znajdują się w hotelu de Paris Monte-Carlo. Zdjęcie przypadło do gustu obserwatorom, którzy skomplementowali kobiety. Jednogłośnie stwierdzili, że są do siebie bardzo podobne. 

Wyglądacie jak siostry.
Gdzie jest wnuczka?
Wnuczka tak piękna jak babcia - pisali fani.

Warto wspomnieć, że pasją Karoliny Matej jest śpiew, którego uczyła się w klasie muzyczno-teatralnej. Gościnnie pojawiła się na płycie babci „Kochaj mnie”, a możemy usłyszeć ją w piosence „Go Your Own Way”. Aktualnie Karolina uczy się w Warszawskiej Szkole Filmowej.

Wnuczce Grażyny Szapołowskiej życzymy rozwoju kariery i wielu sukcesów, a paniom oczywiście udanego wypoczynku!

Więcej o: